Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Problem sa Nikolicem je to sto je picka kakvu ne pamtim da sam gledao u Zvezdi, Mitar Mrkela je za njega etalon hrabrosti. Decko je za pola sata uspeo da pobegne iz bar desetak duela. U fudbalu se ne moze s takvim majndsetom, kakav god talenat da imas.

  • +1 1
Link to comment

Nikolic pri svakom kontaktu sa protivnikom pada.  (Doduse to radi i Ben.)  Da li on to radi mahinalno, ili zato sto je slabasan, ili zato so se plasi, ili zato sto hoce da iznudi prekrsaj - ne znam.  Ali za igraca sredine terena to je vrlo losa osobina.

Link to comment

Ne znam da li je ikada povlasceni sesir u LE bio ovako jak. Mancester, Totenhem, Arsenal, Lester, Milan, Napoli, Roma, Ajaks, Rendzers, PSV, Leverkuzen, Sahtjor, Hofenhajm, Viljareal, Briz i Dinamo.
Zelja mi je Ajaks, jedan od retkih velikana protiv kojih nismo igrali (uz Juventus, Porto i Borusiju). Sanse su nam ionako mizerne protiv vecine ekipa.

Link to comment

Bice tesko.  Cak i klubovi koji nisu iz liga petice su vrlo jaki.  Ono sto je otezavajuce za Zvezdu je to sto ce prva takmicaraska utakmica posle zimske pauze da bude utakmica LE.  Mislim da je kod nas najduza pauza; nasa liga startuje tek pocetkom februara dok na primer u Hrvatskoj drugi deo sezone pocinje mesec dana ranije.

Edited by Dimitrije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...