Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Smor od utakmice, a realno i nama i njima x radi posao. Imali si dve solidne šanse Nemci... Napred nismo odigrali ništa, ako smo imali dva šuta na gol i to traljava.... 

Edited by assignment
Link to comment

I Gentu i Liberecu duva promaja za sve pare, ovi su tesni veoma, mislim da mozemo da damo gol samo iz prekida, ili Kanga s po terena. 

A mozemo da ga primimo na podosta nacina, nadam se da necemo. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Jos je daleko do proleca.  Kako sada stoje stvari, vrlo je moguce da za prolece budemo igrali u Liberecu.  A to bi bio prilicno los scenario (korona, povrede, umor). 

Link to comment
2 minutes ago, Dimitrije said:

Jos je daleko do proleca.  Kako sada stoje stvari, vrlo je moguce da za prolece budemo igrali u Liberecu.  A to bi bio prilicno los scenario (korona, povrede, umor). 

 

 da ali ako prvo mesto donosi gornji šešir onda se isplati pojuriti, značajna je eventualna nagrada. a ako i sa prvim mestom idemo u donji šešir onda nema veze, može salonski x sa Nemcima, samo da se prođe

 

 

Edited by levi
Link to comment
3 minutes ago, levi said:

 

 da ali ako prvo mesto donosi gornji šešir onda se isplati pojuriti, značajna je eventualna nagrada. a ako i sa prvim mestom idemo u donji šešir onda nema veze, može salonski x sa Nemcima, samo da se prođe

 

 

 

 

Da bi nesto pojurio moras i da se pitas nesto na terenu.

Link to comment

Ja jos uvek nisam siguran da cemo da osvojimo i drugo mesto.  Hofenhamj je i sa drugim timom superiorniji u odnosu na nas i prokockali su nekoliko prilika da povedu - mi nista.  Ako mi ovo izgubimo a Slovan pobedi u Gentu, onda ce u Liberecu da bude cupavo.  Mi cemo i dalje da budemo desetkovani i umorni, a Slovan ce da igra za revans i visoku pobedu.

Edited by Dimitrije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...