Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

32 minutes ago, LeBron said:

Milina je gledati Kataija kad je raspolozen za igru. I bas mu lezi ovo sto je vise bio u sredini.

Sve sta nije ulazilo u prvom, uslo je u drugom.

Bravo Zvezdo

E, ovako pise dobar poznavalac igre i dobar navijac.  A ovi sto bi samarali, sto nazivaju trenera budaletinom, isl.  sve je to lipov .....

  • +1 1
Link to comment

Koliko smo dobro igrali dovoljno govori to sto bismo realno trebalo da budemo nezadovoljni rezultatom. Imali smo mrtvih sansi za dvocifren broj golova. Razni igraci su nosili utakmicu kroz razne faze, konstanta su bili stoperi i pre svih ostalih Gajic i Katai. Katai je odigrao jednu od onih utakmica koje da moze da ponovi day in - day out igrao bi u Premijer ligi a Gajic je odigrao verovatno najbolju utakmicu da sam ga ja gledao.

 

Sad ce, naravno, da krenu price o tome kako su ovo amateri, kako nemaju pojma i sta se vec pise kad nekog ovako odvalimo, najmanje ce da se pise o tome da je Zvezda danas pripremila i odigrala skoro perfektnu utakmicu. Da nije bilo ovih perioda na krajevima prvog i drugog poluvremena bila bi perfektna. Kombinacije Katai - Ivanic i Ben - Gajic su odlicno funcionisale, maestralno smo koristili njihovu tesku i sporu zadnju liniju da dijagonalama iza ledja odbrane otvaramo ciste situacije po bokovima i povratnim loptama pravimo rusvaj.

 

Jedina mrlja na utakmici je zuti Sanogoa za koji je najzasluzniji jebeni Gobeljic koji je coveku pod markacijom bez potrebe dodao loptu samo da ne bi ispalo da je on izgubio. Nadam se da od veceras konacno prestaju price o tome ko treba da nam bude startni desni bek, iako je jos od pocetka sezone savrseno jasno svakome ko ista zna o fudbalu da neuporedivo bolje igramo kad je Gajic na toj poziciji.

 

Naplatili smo konacno i u Evropi Stankovicevu, u odnosu na prethodni period, superiornu fudbalsku ideju da se kroz igru trazi rezultat. Jos uvek nemamo snage da tu ideju sprovodimo 90 minuta i jos uvek imamo pojedine igrace koji se ne snalaze u tome ali ako igraci shvate sta se od njih trazi i kako da iz Zvezde odu na neka bolje placena mesta mogli bi da podignu nivo individualnog treninga do nivoa koji ce biti neophodan da se ponavljamo tokom cele utakmice. Bice poraza, bice pobeda, ono sto je vazno je da ocigledno mozemo da odigramo ovakvu utakmicu u Evropi protiv ovako cvrstih i disciplinovanih ekipa jer imamo i kvalitet i sistem koji odgovara nasim najvaznijim igracima. Tek u ovom sistemu se vidi koliko mogu igraci poput Kataija, Ivanica ili Kange, uglavnom oni igraci koji se mnogo komfornije osecaju s loptom u nogama nego da moraju da trce za njom iz bloka celu utakmicu.

Edited by harper
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
28 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa ok, ali Tbilisi nije taj nivo ipak. Mislio sam na neke fudbalskije zemlje.

 

Dobro, ono čega se sećam je u doba Robija na klupi, bio uživo, beše letonci, samo se ne sećam dali je bilo 4 ili pet... 

 

Edit.. Sećam se prelepog gola Borhe 

Edited by assignment
Link to comment
3 minutes ago, assignment said:

 

Dobro, ono čega se sećam je u doba Robija na klupi, bio uživo, beše letonci, samo se ne sećam dali je bilo 4 ili pet... 

 

Edit.. Sećam se prelepog gola Borhe 

 

Sedam.

Link to comment

ali zemara , zbunjena faca i elokventno "zategli smo se" :D

 

mnogo mi drago zbog ivanica sto napokon igra fudbala

dok su ga drugi pljuvali, vazda sam govorio da u ona milojeviceva zvezda u njemu ima najvise neiskoriscenog potencijala :fantom:

a steta sto nema marina kome bi takodje daleko vise odgovarala ova stankoviceva taktika

 

i uvek valja podsetiti da lopovi iz uprave ovog cara bena nisu ni registrovali za proslogodisnju ls :hail:

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...