Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Ma prolazimo u grupnu fazu LE bez frke, ne brinite se. Strah me beše ove utakmice, ali za ovu sledeću jok. Plitak potok, pa makar to bio i Seltik (koji je u rangu sa nama).

Link to comment

Inace raspored nam je do plejofa odlican

 

Vozdovac kod kuce, pa Mladost u Lucanima pa plejof... sto je odlicno! Posle plejofa igramo sa Napretkom u BG.

 

Pa sledi pauza pa Derbi koji je tek 17.10.

 

Prva utakmica u LE, ako prodjemo je 22.10.

 

Link to comment
6 minutes ago, Micko8 said:

Rekoh ja da ce zvezdasi parviti Milojevica od blata i da se CZ nece usreciti sa Stankovicem. Jedan je Miloje, covek koji je od g...a pravio pitu. 

Da je Stankovicev tim igrao pod istim uslovima kao Milojevicev (svako kolo kod kuce i na strani) verovatno bi prosao Omoniju (mada moguce da bi umesto Omonije igrala Legija). 

  • +1 1
Link to comment

Ferencvaros izbacio Dinamo Z. (2-1)! Za Ferencvaros igrao (od 73.min) nas bivsi igrac Frimpong!

 

 

Eto nama jos jednog iznenadjenja... ove godine bas dosta ispadanja favorita.

Link to comment
33 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Živaca ne jer me boli kurac za Naprdnjačku FK prćiju, ali vremena definitivno da.

 

Jbg, ljudske slabosti.

 

 

 

Ne deluje tako ali verujem ti na rec. I nije samo FK Naprdna Zvezda u pitanju, mnogo vise si vremena utrosio na KK. Od pljuvanja Radonjica kad je dosao, pa pljuvanja sledeceg trenera kad je Radonjic otisao, pa kad se bas ne moze po treneru uvek se nadje neki igrac. To je bas cudno jer ja u ovim ozbiljnim godinama ne pamtim kada smo i u fudbalu i u kosarci u isto vreme bili na vrhu sportskog lanca ishrane u Srbiji.

Link to comment

ne mislim da odmah treba razapinjati i "potrositi" stankovica zbog ovog poraza, pa ni zbog eventualnog ispadanja u sledecem kolu. treba mu dati priliku da do kraja ove sezone pokaze koju ideju zeli da gura i na koji nacin to misli da sprovede. ali, bez obzira na trenersko neiskustvo, objektivni deo njegove krivica za ovaj poraz je izbor da mu meč počne vukanovic, a kasnije u igru udje jovancic. to ne sme da uradi ni neko ko je fudbal gledao samo na tv, a ne neko ko se 20 godina bavio vrhunskim fudbalom u italiji. 

jbg, sa tom idejom ga je i terza doveo zimus, znajući da posle nevidjene pljačke u sportu na ovim prostorima i krš ekipe koju je ostavio miloje, verovatno sledi neuspeh u evropi koji bi stankovic trebalo da amortizuje svojim prezimenom medju navijacima, umesto da gnev usmere na pravu adresu.

 

već samo to skoro ovde pisao, ali sada sam još ubedjeniji da je vracanje kange potpuni promašaj. da se razumemo, mnogo gotivim kangu, mislim da je uz milojevića najzasluzniji za to sto smo pre tri godine konačno vratili u evropu, ali u ovom mandatu evidentno je da ekipa igra sve gore od kada se vratio. previše guši, carini, svaki napad mora preko njega, a ostatak ofanzivnog dela ekipe je sve pasivniji - mnogi je bolje izgledao tim sa početka sezone gde je jedino katai (sa pravom) imao slobodu da malo više ima loptu u nogama od ostalih, lopta je išla mnogo brze, bilo je mnogo vise dobrih i brzih akcija, igrači su se nekako bolje kretali i sa i bez lopte. spiridonovic je nestao, a katai je sve lošiji. tako da mislim da kada se podvuče crta - kangin loš uticaj na ekipu je prevelika cena u odnosu na neki odličan pas ili asistenciju, kojih ce sigurno biti.

Edited by Nikola77
Link to comment

Dovodjenje Kange se jos uvek nije pokazalo kao greska.  Ima utakmica na kojima je bio vrlo dobar (Cukariski) i utakmica gde nije.  Ali isto vazi i za Kataija, npr. i u Tirani i na Kipru nije bio na nivou, sto ne znaci da je njegovo dovodjenje lose.

 

Stankovic da do 1. oktobra uvezbava izvodjenje penala jer nikada me ne uhvati tolika nervoza u Zvezdinim utakmicama kao kada za Zvezdu dosude penal, zato sto igraci cesto mase.  Imaju Milijasa koji je bio maher penaldzija pa neka on sa njima vezba.  Prvo da se odredi ko je u timu zaduzen za izvodjenje penala, a ne da na svakoj utakmici drugi sutira.  Drugo da se utvrdi grupa igraca koji ce da sutiraju penale u utakmici kao sto je danasnja.  Gde Degenek da sutira dok je u timu Kanga koji je na prethodnoj utakmici sutirao penal i postigao gol.

Link to comment
4 minutes ago, Zico said:

Izmena Ivanic - Jovancic je tezak wtf momenat, iz kog rukava li je ono izvukao....

 

Sigurno je imao neku dobru ideju...:Jova:

Jbt,uvede mrtvog Jovanču koje nije igrao tekmu unazad dvesta godina i bio je u planu jedino za otpis,vrh.

Link to comment

Kao propali golman iz Okeanijske lige i nižerazrednih liga Francuske, mogu samo da kažem ko god puca penal po zemlji ili oko kuka golmana je moj san da budem heroj - ako do toga ikada dodjem. Drmno visoko, po cenu Mijatove prečke!

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...