Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

3 minutes ago, James Marshall said:

Kapiram da je i u zavisnosti od skautinga odlučeno da se ide na tu neku krljanje varijantu i da je plan B ono što smo gledali, sa Benom na špicu, ako se vidi da ćemo prije nešto na neku finesu ili brzinu umuvati.

I naravno izmjena Rodića, ne znam kim, ali čisto sumnjam da će mu prijati više od 45 minuta od 5 do 6 popodne na Kipru. 

 

Pretpostavljam da ce se Ben i Katai menjati u spicu i da ce se, u zavisnosti od toga ko je od njih dvojice u odmor fazi, Vukanovic spustati na tu stranu i duplirati bokove. Nema teorije da Ben i Katai, narocito Katai, istrce ovu utakmicu bez praznog hoda.

 

Za nas je kljucno to kako je Kanga spremljen za ovu utakmicu a tu mi je strepnja veca od nade. Ukoliko budemo videli samo njegove pozitivne strane mnogo ce nam olaksati posao.

Edited by harper
Link to comment
Just now, harper said:

 

Pretpostavljam da ce se Ben i Katai menjati u spicu i da ce se, u zavisnosti od toga ko je od njih dvojice u odmor fazi, Vukanovic spustati na tu stranu i duplirati bokove. Nema teorije da Ben i Katai, narocito Katai, istrce ovu utakmicu bez praznog hoda.

 

Za nas je kljucno to kako je Kanga spremljen za ovu utakmicu a tu mi je strepnja veca od nade. Ukoliko budemo videli samo njegove pozitivne strane mnogo ce nam olaksati posao.

Upravo to pričam sa starim - ali nešto vučem na to da je ovo Kangino omiljeno vrijeme, kad nismo favoriti a kad je ulog veliki, lud, kurčevit, ima motor, ako se probudio na pravu stranu može da riješi ove sam. Ako nije, može da bude Ludogorec. Ti oprezno po pesimizmu, ja nešto po optimizmu. Ne znam šta mi je, mogao bih i pivo da otvorim. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...