Jump to content

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

pomenuo mi je da je cena u tom kraju reda 1500€/m2. kruševačka ulica
. Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Pa to sto nema CG vec je grejanje na struju nije velika mana obzirom da je stan mali i racuni ne bi bili veliki. Takodje posto je 1.5 stan to mu takodje dize cenu kao i cinjenica da ima terasu i da je na prvom spratu. Verovatno moze da uzme oko 50 000 evra za taj stan ako su svi papiri u redu.

Link to comment

nevezano za pomenut stan, nisam ga ni video. nikada nisam bio za centralno grejanje. čak ni kada sam, mlađan, nosao kofe s ugljem do "kreka-weso" peći. naprosto, navikao sam da sam sebi određujem kada će i koliko da mi bude toplo. etažno grejanje na struju mi se čini dobrim, kotlovi su sada mali, na radijatoru regulišeš koliko će da ti bude toplo, ako je kotao sa rezervom, možeš da dodaš i neko rebro na radijator.meni sledi za neku godinu a možda i ranije selidba u južni deo grada i valjda gospođa neće imati ništa protiv necentralnog iz toplane grejanja.

Link to comment
  • 1 month later...

mora da je taj stan krš totalni ili da ima neku opasnu manuza ispod 1 k evra teško bilo šta što liči na stan može u bg da se kupi

Link to comment

To je dobro ispod 1000 evra, pre dve-tri godine za te pare bi evt mogao Železnik, ako ne grešim.ed. Ili je morao da proda, a kupaca u principu nema, pa je tako otišao.

Edited by Evi_
Link to comment

Dobro pitanje, sta u srpskim uslovima znaci "morati da prodas" tj. koliko su ljudi spremni da cekaju "pravog" kupca. Nije u dugovima, ali znam da nije zeleo da ceka tri godine da se pojavi neko spreman da da bas koliko trazi. Oglas je dao pre pet meseci, kao pocetnu cenu stavio 62k sa idejom da spusti najvise do 55k. Imao je 6 ponuda, najmanja je bila 48k. Stan je ok [cg, topla voda], cenim da mu je jedino potrebno krecenje. I ja sam isto ocekivao da dobije vise, ali znam jos par ljudi koji su kupovaliprodavali stanove u Jerkovicu u poslednje dve godine i cena se nije kretala iznad 1000 evra.

Link to comment

Ja sad na brzinu pogledah, ima dosta oglasa gde je trazena cena bas 1000 evra u Jerkovicu, a posto se uvek malo spusti ostvarene cene su veorvatno ispod 1000. Mogao je mozda da izvuce par hiljada vise da mu je naleteo takav kupac, ali pitanje je koliko bi mu nudili za tri godine, posto su kod nas nekretnine sve jeftinije. Tako da ako je vec odlucio da proda, mislim da je bolje da nije hteo da ceka nekoliko godina.Ali mi je interesantno da sad stanovi regularnim delovima Beograda idu ispod 1000 evra, to je meni neka cifra za kvadrat iz 2000e i Slobe, mislila sam da jos nismo dotle stigli.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...