Jump to content

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

http://www.nkosk.rs/...ambenih-kredita
Nacionalna korporacija za osiguranje stambenih kredita na osnovu 65.000 osiguranih zajmova sačinila bazu podataka o prosečnoj vrednosti kvadratnog metra Prodavci kuća i stanova za svoje nekretnine neće više moći da traže novca koliko im treba, već će svoje cenovnike morati da usklađuju sa Domeks – indeksom cena nekretnina. Naravno, pod uslovom da žele da ih prodaju. Svaki kupac na sajtu Nacionalne korporacije za osiguranje stambenih kredita (NKOSK) moći će da proveri kretanje cena kvadratnog metra u Beogradu, Vojvodini, Šumadiji, južnoj i istočnoj Srbiji od 2007. do kraja prošle godine.
Edited by reg
Link to comment
:huh: :huh: :huh:
To sam ja juce video na politici i pomislio here we go again sa planskom privredom, na mala vrata.Onda sam shvatio da se tu radi o cenovnom indeksu koji nije naravno obavezan nego pokazuje neki trzisni trend.
Link to comment

imaju oni to sve pa su mi odvalili cenu od 2000 evra po kvadratu za palilulu za porez za prenos apslutnih prava iako imaju sve od banke koliko je placeni i kolike su cene u kraju. neka im za citostatike.

Link to comment
imaju oni to sve pa su mi odvalili cenu od 2000 evra po kvadratu za palilulu za porez za prenos apslutnih prava iako imaju sve od banke koliko je placeni i kolike su cene u kraju. neka im za citostatike.
Tako su mog rodjaka za prenos za stan u Sremcici odvalili kao da je u udaljenijim blokovima...Nema sta to je reket na drzavnom nivou.Naravno da sutra treba da otkupe od tebe taj stan procenili bi ga na 1000 evra...
Link to comment
  • 4 weeks later...

gde da nadjem informacije o onim stanovima za mlade bracne parove? kakvi su to stanovi? malo sam sumnjicav prema svemu tome ali ispada da je to najeftinija varijata da se kupi stan.

Link to comment
  • 2 months later...

I šta bi, jesi se prijavio na kraju? Šteta što nisam video pitanje na vreme, iskucao bih ti ovo u kratkim crtama i pre nego što je izašlo na sajtu. Sad vidim i da je istekao rok pre 10 dana.

Link to comment
  • 1 month later...

Ima li kakvih pouzdanih informacija o novim stanovima u dr Ivana Ribara? Po netu se šire neke priče o fušeraju...Bio danas kod jednog druga koji se uselio u stan u naselju Stepa Stzepanović... onako, štaznam, nije baš perfektno.

Link to comment
  • 7 months later...

prijatelj prodaje nov novcat stan 35 m2 na lekinom brdu. terasa, odvojena mala soba, etažno grejanje na struju. ! sprat. može i garažno mesto u zgradi.

Link to comment
prijatelj prodaje nov novcat stan 35 m2 na lekinom brdu. terasa, odvojena mala soba, etažno grejanje na struju. ! sprat. može i garažno mesto u zgradi.
Koliko trazi?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...