Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

U to ne ulazim. Ono u sta sam prilicno siguran je da kada bi cena bila 300 evra niza, prodaja bi bila znacajno bolja (mozda bi ubrzo i sve bilo rasprodato).
to bi i bila realna cena za te spratnosti, losu gradnju i losu preko pruge lokaciju, tako negde je i oglasno u pocetku kampanje izgradnje naselja koje ce posluziti za ucesnike univerzijade. sad koliko se tu muljalo prko hype alpe i ko je sve proprao pare who cares.
Link to comment
to bi i bila realna cena za te spratnosti, losu gradnju i losu preko pruge lokaciju, tako negde je i oglasno u pocetku kampanje izgradnje naselja koje ce posluziti za ucesnike univerzijade. sad koliko se tu muljalo prko hype alpe i ko je sve proprao pare who cares.
Ne znam osobu koja je tamo kupila stan,a da se nije pokajala.Najvece su zamerke na bednu izolaciju i na jos gori raspored prostorija.Inace bas me interesuje sta ce na kraju da bude od onih novih stanova koji se grade iza mene u 71 i 72 bloku.Kazu da su vecinom rezervisani unapred,al ko zna.
Link to comment
Ne znam osobu koja je tamo kupila stan,a da se nije pokajala.Najvece su zamerke na bednu izolaciju i na jos gori raspored prostorija.Inace bas me interesuje sta ce na kraju da bude od onih novih stanova koji se grade iza mene u 71 i 72 bloku.Kazu da su vecinom rezervisani unapred,al ko zna.
bude losa i izolacija u tzv predratnim. ma zamisli da se oljustis za brdo para i odes u tzv galeriju apartmane u jos dugo industrijsku zonu na dorcolu
Link to comment
Ne znam osobu koja je tamo kupila stan,a da se nije pokajala.Najvece su zamerke na bednu izolaciju i na jos gori raspored prostorija.Inace bas me interesuje sta ce na kraju da bude od onih novih stanova koji se grade iza mene u 71 i 72 bloku.Kazu da su vecinom rezervisani unapred,al ko zna.
ako mislis na ove koji su skoro gotovi, oni su prodati jos pre 2 godine.imam i jedno pitanje za tebe: kada sam kupovao, pogledao sam i nekoliko stanova u Ivana Ribara ali nijedan vlasnik tamo nije imao uknjizen stan... zbog cega je to? zbog GP RAD mozda?
Link to comment
ako mislis na ove koji su skoro gotovi, oni su prodati jos pre 2 godine.imam i jedno pitanje za tebe: kada sam kupovao, pogledao sam i nekoliko stanova u Ivana Ribara ali nijedan vlasnik tamo nije imao uknjizen stan... zbog cega je to? zbog GP RAD mozda?
Samo znam za one dve zgrade malo posle pocetka ulice Ivana Ribara koje jos od 1994 zvrje prazne(a skoro su cele zavrsene)da postoje neka neresena pitanja sa RAD-om iako su zgrade u celosti isplacene od strane kupaca.Za ostale mi zaista nema logike jer moj je stan uknjizen,stanovi mojih prijatelja koji zive u ovom naselju su uknjizeni,i veruj mi da prvi put tako nesto cujem od tebe.Inace za naselje Ivana Ribara veze se i jedna prevara jer je na mestu gde se sad grade te nove zgrade trebalo da bude izgradjeno Univerzitetsko naselje(tako je bilo navedeno u ugovoru).Zbog toga su cene stanova bile izuzetno visoke za tadasnje standarde,pa mi se ljudi cesto zale kako su se zajebali kao nikad u zivotu sto su ih kupili. Edited by Tastatura
Link to comment

imam i ja dva prijatelja tu kod tebe u kraju i oni su mi rekli da je sve OK sto se tice papira, ali kada sam razgledao za kupovinu (a to su bila 3 stana), nijedan nije bio unjizen, mada su i vlasnici i agencije govorili da je sve ok i da mogu odmah da se uknjizim ako pazarim. moze biti da sam prosto slucajno naleteo bas na neke tipove koje je mrzelo da knjize, ali opet mi je to bilo cudno jer ce bez vlasnickog lista mnogo teze naci kupce.bilo kako bilo, ta prica je sad gotova (ali vam i dalje zavidim na onim ogromnim terasama :))

Link to comment
Moji su pre nekoliko meseci gledali neki stan u Ivana Ribara. Isto bio neuknjizen.
I ja se raspitivao za neke stanove tamo, isto neuknjiženi.Ali najbolje mi je što mi vlasnik priča;:Ma nije problem časkom ćete vi to uknjižiti čim kupite...
Link to comment

jel to uknjizenje bitno zbog kredita ili zbog neceg drugog. moja familja od 1979 ima stan na banjici u soliterima, svih 5 do dana danasnjeg neuknjizeni sa po 180 stanova svaki

Link to comment
jel to uknjizenje bitno zbog kredita ili zbog neceg drugog. moja familja od 1979 ima stan na banjici u soliterima, svih 5 do dana danasnjeg neuknjizeni sa po 180 stanova svaki
I to ali i zato sto je prosto to i jedan od dokaza vlasnistva , ako se ne varam....
Link to comment
I to ali i zato sto je prosto to i jedan od dokaza vlasnistva , ako se ne varam....
Teorijski(a u Srbalja i praktično), ako se ne uknjižiš, predhodni vlasnik može da stavi hipoteku na taj stan(jer je, po knjigama, taj stan njegov, jel...), a ti se posle oslobađaj iste...Edit:Kod nikad uknjiženih stanova, koje su gradili investitori, druge su prevare moguće (duple i trostuke prodaje, npr.)... Zato je jako, jako važno podneti zahtev za uknjižbu odmah po kupovini stana... Kad podneseš zahtev, npr. gornje priče nisu moguće... Edited by radisa
Link to comment
jel to uknjizenje bitno zbog kredita ili zbog neceg drugog. moja familja od 1979 ima stan na banjici u soliterima, svih 5 do dana danasnjeg neuknjizeni sa po 180 stanova svaki
sta nije uknjizeno: stanovi ili zgrade? ako stanovi nisu uknjizeni nije toliki problem, ali ako zgrade nisu uknjizene - 99% posto sanse da nikad nece ni biti...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...