Jump to content

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

Drugarica placa takav stan 150 evra mesecno. Zena koja je kupila stan, radi u banci i uzela ga je na kredit, a planira da ga ostavi detetu kad poraste. Trenutno naravno dodaje novac + kirija za ratu.
...odlicno za nju...i javi ako saznas da ima jos, znam bar sezdeset zainteresovanih da toliko placaju kiriju za jednosoban stan u belvilu...
Link to comment
...odlicno za nju...i javi ako saznas da ima jos, znam bar sezdeset zainteresovanih da toliko placaju kiriju za jednosoban stan u belvilu...
Tesko da ce cuti za takav slucaj, ovo je bilo po prijateljskoj liniji. Ali ne iskljucujem mogucnost da uskoro to postane standardna cena za takav stan.
Link to comment
Drugarica placa takav stan 150 evra mesecno. Zena koja je kupila stan, radi u banci i uzela ga je na kredit, a planira da ga ostavi detetu kad poraste. Trenutno naravno dodaje novac + kirija za ratu.
150 eвра за 40 квм? Јесте Белвил али је цена до јаја...
Link to comment
....na kom je spratu taj tvoj dvosoban, ima ga na svakom od 4?....i koliko ga cenis?
Taj stan je u prizemlju...Ne cenim ga ;) jer je zbog nekih "turbulencija" ispao iz igre za prodaju za sada...Stan iznad njega dakle na prvom spratu, znaci sa manjom terasom za jedno 3kv otisao je za 110 k kako mi je komsija rekao, ali to je prvi sprat ovo je prizemlje... Edited by veljaGB
Link to comment
Taj stan je u prizemlju...Ne cenim ga wink.gif jer je zbog nekih "turbulencija" ispao iz igre za prodaju za sada...Stan iznad njega dakle na prvom spratu, znaci sa manjom terasom za jedno 3kv otisao je za 110 k kako mi je komsija rekao, ali to je prvi sprat ovo je prizemlje...
...idi, za te pare ce da proda i onaj kome se ne zuri, ta gajba moze da vredi 1250e po kvadratu max, i to ako nije raspadnuta kao sto vecina jeste....problem sa stanovima uz savu 70/45 je sto je lokacija zakon, a gajbe najruznije na svetu, sa kurtonskim kupatilom i kuhinjom, a predsobljem koje pojede dobrih 15 kvadrata....pritom, sve suva armatura pa je svako menjanje rasporeda preskupo i pretesko (a ja sam od onih sto bas vole taj kraj, zamisli sta pomisle ostali potencijalni kupci)....najbolje gajbe tamo su jednosobni stanovi od nekih 40ak kvadrata, idealni kome treba...hteo sam da kazem da te komsija laze garant, a kad se urazumis i budes hteo da je zavalis za 90 ili manje, imas sanse kod mene... smile.gif Edited by BigLebowsky
Link to comment
...i gde nam je misko maric, jel se preselio u belvil?.....sve mi se vise svidja ta lokacija, kupis gajbu i sam si na spratu, ponekad i celom ulazu, zakon!
sta cu ja u belvilu?! pa ja sam u legendarnom 62. bloku, to se ne menja bas lako! cool.gif belvil? ma 'bem li ga, trebalo bi da bude da svako ima pravo na svoje misljenje, ne znam da li to vazi i za ovaj forum. ne znam koliko je ljudi ulazilo u belvil? meni je manje vise super. stanovi koje sam gledao su OK, lokacija je perfektna (bar za vecinu novobeogradjana koje poznajem), cena je naravno previsoka u ovom trenutku.e sad, nije bas da su prazni celi ulazi :lol: ali mesta ima. ima neprodatih stanova, ima onih koji nisu jos useljeni, a ima i onih koji su kupljeni samo za preprodaju pa kao takvi i nece biti useljeni. s tim sto ce tesko biti i preprodati, bar u nekom narednom periodu.
Link to comment

stanje je takvo da u naselju belvil niko ne živi. stanovi su prazni. kada uveče prođeš tim krajem, jedva da je 5% stanova osvetljeno. nema parkiranih automobila. poslovni prostor zvrji prazan. prosipao si ovde priču da vlada pomama za tim stanovima, da se stanovi prodaju po 1.9k eura. žalosno je što ne postoji način da proverimo koliko je stanova prodato, što bi bilo potpuno očekivano u nekim normalnim okolnostima. ovako, ostaje nam da verujemo sopstvenim očima koje empirijski verifikuju da je belvil totalni investicioni promašaj. ti sad možeš da nastaviš da prosipaš priču da je prodato 80% stanova tamo, iako je samo 5% stanova useljeno. slobodno možeš da prosipaš priču da navodni vlasnici propuštaju zaradu od 200+ eura na mesečnom nivou kroz izdavanje stana jer su "kupljeni samo za preprodaju pa kao takvi i nece biti useljeni", iako "ce tesko biti i preprodati, bar u nekom narednom periodu". kao što rekoh, mene bi bio blam.

Link to comment
stanje je takvo da u naselju belvil niko ne živi. stanovi su prazni. kada uveče prođeš tim krajem, jedva da je 5% stanova osvetljeno. nema parkiranih automobila. poslovni prostor zvrji prazan. prosipao si ovde priču da vlada pomama za tim stanovima, da se stanovi prodaju po 1.9k eura. žalosno je što ne postoji način da proverimo koliko je stanova prodato, što bi bilo potpuno očekivano u nekim normalnim okolnostima. ovako, ostaje nam da verujemo sopstvenim očima koje empirijski verifikuju da je belvil totalni investicioni promašaj. ti sad možeš da nastaviš da prosipaš priču da je prodato 80% stanova tamo, iako je samo 5% stanova useljeno. slobodno možeš da prosipaš priču da navodni vlasnici propuštaju zaradu od 200+ eura na mesečnom nivou kroz izdavanje stana jer su "kupljeni samo za preprodaju pa kao takvi i nece biti useljeni", iako "ce tesko biti i preprodati, bar u nekom narednom periodu". kao što rekoh, mene bi bio blam.
nisam napisao da je prodato 80% stanova. ne znam tacnu cifru, ali znam da bi me bio blam da napisem da je useljeno 5% stanova. besmislica.mozda se nisam najpreciznije izrazio, ne mogu da garantujem za svacije motive, ali je cinjenica da svi prodati stanovi nisu useljeni. zasto, istina je da ne znamo, ja sam izneo neke moguce razloge. mozda i nije tako.a nema razloga da mi prebacujes za pricu o pomami, jer je notorna cinjenica da jeste VLADALA pomama za tim stanovima. Kad se naselje pojavilo na trzistu bilo je nekoliko zainteresovanih za svaki stan, vecina je bila rezervisana, ali su se onda dogodile neke ozbiljne stvari na globalnom i na nasem nivou. To su cinjenice.
Link to comment

Prijatelj je radio i stanovao u Belvilu dok je trajala Univerzijada pa sam imao priliku da par puta obidjem te stanove.Njima su tada pricali da su svi sem onih najvecih od 120 kvadrata (od kojih beskorisni hodnik zauzima 20-30 :isuse:).Dobro to sve izgleda dok neko unutra ne provede par dana.. onda krenu da se dizu parketi, plocice, pucaju cijevi i sl. Skoro u svim stanovima su vrata i prozori lose uradjeni tj ne dihtuju.Kazu da je bilo i par poplava a pretpostavljam da znate za 1 izbijanje pozara u sred noci zbog neispravnih instalacija. Gledao sam i neke slike kvarova i ostecenja, to stvarno uzasno izgleda.Moguce je da su te stanove sredjivali nakon toga ali cisto sumnjam da su postavljali nove parkete i radili tako neke krupnije popravke. Meni to sve izgleda kao 1 veliki balon od sapunice koji samo sto ne pukne, a to ce se desiti kad se malo vise ljudi useli...

Link to comment
ti sad možeš da nastaviš da prosipaš priču da je prodato 80% stanova tamo, iako je samo 5% stanova useljeno.
čemu ova budalaština?useljeno je 50tak %. živim tu pa znam.i užasno su mi zabavni ti vaši prijatelji, ortaci, drugari, komšije, rođaci koji odgovorno tvrde da će sve ovo uskoro da se raspadne koliko je lošeg kvaliteta. Jezusmarija....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...