Jump to content

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

а ђеје блок 65? поред 64? ал ту је ИМТ? ил је то она ливада између медицине рада и делта ситија?тај солитер од четерес спратова се сели по новом београду ко картон насеље :P(судећи по смеру догађаја, на крају ће завршит у јакобсфелду!)господин који води предузеће баш обећава :isuse:

Edited by thermal bug
Link to comment

Ни станова, ни купацаТржиште некретнина у Србији практично замрло. Иако је купаца станова све мање, тражња је и даље далеко већа од понуде. Листа пројеката за изградњу ускоро на дневном реду Владе Србије.Tako i treba.

Link to comment

Trenutno sam u fazi "vezane kupovine" prodajem stan u kome sam, za neki koji je nize, malo bolje pozicioniran,E sad ajd sto je bilo tri zainteresovana da gledaju, ali kad nas je agent odveo da mi vidimo te stanove koje bi mogli da pazarimo :isuse: :isuse: :isuse: .Za sta ljudi traze 1800 evra po kvadratu majko mila!!!

Link to comment
ja bezuspesno prodajem 112 kvadrata na 16. spratu eto vec 18 meseci. uvek su svoji problemi najtezi. :)
Ključna pitanja:Lokacija? Cena?
Link to comment

lokacija je vozdovac a cena se priblizila 1400 tako da sam odustao od prodaje i sad ga renoviram do boljih vremena.edit: i ja sam kao velja imao opciju zamene za manji, ali je tek to naucna fantastika

Edited by najgori
Link to comment
lokacija je vozdovac a cena se priblizila 1400 tako da sam odustao od prodaje i sad ga renoviram do boljih vremena.edit: i ja sam kao velja imao opciju zamene za manji, ali je tek to naucna fantastika
Voždovac je širok pojam, Autokomanda, Konjarnik ili nešto treće?Ako je Konjarnik (možda kapija?) mislim da ćeš se načekati tih boljih vremena...
Link to comment

mislim da je najniza cena bila oko 1450 evra. stan je izmedju banjice i autokomande - peske do slavije za 35, 40 minuta.nije mi frka ni za lovu ni za stan jer imam jos jedan u kom sad zivim a ovaj renoviram najsolidnije moguce tako da mogu da se tamo preselim, mogu da ga izdam ili nesto trece. okacicu fotke kad sredim.

Link to comment
mislim da je najniza cena bila oko 1450 evra. stan je izmedju banjice i autokomande - peske do slavije za 35, 40 minuta.nije mi frka ni za lovu ni za stan jer imam jos jedan u kom sad zivim a ovaj renoviram najsolidnije moguce tako da mogu da se tamo preselim, mogu da ga izdam ili nesto trece. okacicu fotke kad sredim.
Pa iskren da budem, mislim da ti je preseljenje najbolja opcija :)Bez obzira na sve, obrati pažnju na izmenu zakona o porezu na nepokretnosti što je bilo najavljivano, od čega za sada nema ništa, ali nikad se ne zna.
Link to comment
mislim da je najniza cena bila oko 1450 evra. stan je izmedju banjice i autokomande - peske do slavije za 35, 40 minuta.nije mi frka ni za lovu ni za stan jer imam jos jedan u kom sad zivim a ovaj renoviram najsolidnije moguce tako da mogu da se tamo preselim, mogu da ga izdam ili nesto trece. okacicu fotke kad sredim.
svoju, pa da se zenis :D
Link to comment
lokacija je vozdovac a cena se priblizila 1400 tako da sam odustao od prodaje i sad ga renoviram do boljih vremena.edit: i ja sam kao velja imao opciju zamene za manji, ali je tek to naucna fantastika
Na zalost meni ovo nije opcija nego moranje angry.gif .Naime stan nije prazan ja sam u njemu ;) Evo detalji:Lokacija stari merkator sprat 4/4 56 kvm
Link to comment
mislim da je najniza cena bila oko 1450 evra. stan je izmedju banjice i autokomande - peske do slavije za 35, 40 minuta.nije mi frka ni za lovu ni za stan jer imam jos jedan u kom sad zivim a ovaj renoviram najsolidnije moguce tako da mogu da se tamo preselim, mogu da ga izdam ili nesto trece. okacicu fotke kad sredim.
2900 KMarona po kvadratu i nemate gradski prevoz morate peske?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...