Jump to content

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

tracevi: - u Belvilu menjaju komplet parkete. usla buba zizak u parkete i pojela. - Vuk Jeremic zivi kod Lipovog lada, a cela ekipa Djilas, Sutanovac itd. ima stanove u tom delu grada. Na Bulevaru ce, dakle, biti drveca i to sasvim kvalitetnog, a ulica ce biti rekonstruisana perfektno. dizu sebi cene kvadrata ljudi.

Edited by vasudeva418
Link to comment
- Vuk Jeremic zivi kod Lipovog lada, a cela ekipa Djilas, Sutanovac itd. ima stanove u tom delu grada. Na Bulevaru ce, dakle, biti drveca i to sasvim kvalitetnog, a ulica ce biti rekonstruisana perfektno. dizu sebi cene kvadrata ljudi.
Lion elita :D
Link to comment
- Vuk Jeremic zivi kod Lipovog lada, a cela ekipa Djilas, Sutanovac itd. ima stanove u tom delu grada. Na Bulevaru ce, dakle, biti drveca i to sasvim kvalitetnog, a ulica ce biti rekonstruisana perfektno. dizu sebi cene kvadrata ljudi.
Zar ne zivi Jeremic u Ohridskoj, kod Hrama?
Link to comment

Ovo su bas novosti. Vec tri-cetiri dana Jeremic je tamo kod Lipovog lada svaki dan, a Natasa u lokalnoj menjacnici menja pare. Mene je iznenadilo da oni stvarno zive zajedno.U pitanju je neka stara zgrada puna kvalitetnih, adaptiranih dupleksa. Tu zivi i Vladimir Jelic sa RTS-a, koliko cujem i neki glumci...

Link to comment

sto bi menjao ceo parket zbog bube ziska? ja sam se zezao sa time kad sam se uselio u svoju sadasnju gajbu, u svaku rupicu uspricavao otrov za bubu. kad se posle svega izhobluje, isfuguju supljine i ponovo prelakira, stvar je sanirana.

Link to comment

ja preneo trac, tako prica narod, a mozda i samo saniraju postojeci parket. ljudi vole da preuvelicavaju mane Belvila, taksista mi pricao da je to staticki lose i da ce se srusiti, cuo on od projektanata isuse.gifovo za Jeremica je ozbiljniji trac, pricam sa neposrednim svedocima

Link to comment
tracevi: - u Belvilu menjaju komplet parkete. usla buba zizak u parkete i pojela.
istina. tj bilo je do nedavno. odustali su (mozda skroz, a mozda samo delom) od trovanja/menjanja parketa i pustili (neke)ljude da udju u stanove bez parketa i da ih rade sami, jer bi se realno novi tender za parkete (ili neko slichno pravno tehnichko njesra) zavrshio negde do jula/septembra (chitaj nove godine!). a rate se uredno placaju vec vishe od godinu dana, a da se niko ne sekira kako to kupish stan, a onda se pojavi hiljadu i jedan razlog da ne mozesh da udjesh u njega :ph34r:
Link to comment

da, tako sam i ja procitao pre iks dana u novinama. kada pomislim da sam prosle godine imao nicim izazvano ludilo da prodajem stan i kupim tamo stan, brrrrr blink.gif ali na srecu ludilo kod mene nikada ne prelazi u delujucu fazu laugh.gif

Link to comment
da, tako sam i ja procitao pre iks dana u novinama. kada pomislim da sam prosle godine imao nicim izazvano ludilo da prodajem stan i kupim tamo stan, brrrrr blink.gif ali na srecu ludilo kod mene nikada ne prelazi u delujucu fazu laugh.gif
ono sto je fascinantno u toj prichi je u stvari sto chovek bude zayebavan bezochno i kad kupi stan na tzv trzishtu, uzme kredit, izuje se ne znam kako... ne ono kad drzava zida socijalno, pa moze da se nadgornjava ceo 1 zivotni vek kako ce sve da pije krv ljudima kojima (kao) chini uslugu, menja uslove, menja ugovore, drnda rang liste i sve to. ovo su stanovi koje su ljudi uzeli za pare i placaju ih parama vec neko vreme...(ovo moje je insajder info, ushli ljudi u gajbu bez parketa i sad sami finansiraju parket, a posle ce kao da se nekako prebiju. inache bogzna sta bi bilo :ph34r:) Edited by thermal bug
Link to comment

pa dobro, navodno ce platiti penale, 200e za svaki mesec kasnjenja :isuse: btw, po oglasima se vrti 10ak stanova (od 1850-2150e/m2) samo ne znam da l sa parketom il bez :lol:

Edited by holden kolfild
Link to comment
pa dobro, navodno ce platiti penale, 200e za svaki mesec kasnjenja :isuse:
ne pamtim da je u ovoj drzavi iko platio bilo kakvo kashnjenje ikad :(obichno svi budu srecni kad se ishod realizuje bilo kako, a za zivota... ali hajde, neka pochnu od ovog sluchaja...
Link to comment
ne pamtim da je u ovoj drzavi iko platio bilo kakvo kashnjenje ikad :(obichno svi budu srecni kad se ishod realizuje bilo kako, a za zivota... ali hajde, neka pochnu od ovog sluchaja...
znam, tuga :(jbt, ne znam kako je dosao do brojke od 200e, pri cemu je takav penal za sve kupce.evo, gledam oglase, na toj lokaciji se rentaju stanovi za najmanje 300e, da ne govorimo o vecim koji idu i do 700-800e. Edited by holden kolfild
Link to comment

mnogo mi se svidja taj belvil kao turisticka znamenitostvozis se u toj nedodjiji, svuda naokolo pustos i neke moderne zgrade (uobicajeni komentar stranaca koji su se nagledali sveta: ovo izgleda kao neki moderni delovi sangaja i pekinga), odjednom beli belvil, sve pod konac, platili i arhitektu da napravi klupe i posadi drvece, kao ono cap - prekid stvarnosti - favele napadaju sa svih strana.... cak sam ovladao i turom da sam zapamtio idealan sightseeing spot gde ti je u trecini kadra belvil, u trecini ta sredjena zelena povrsina a u trecini romodrom..... mada sta se pa ja zalim, i kod mene u komsiluku ciganka mica, svaka 3 meseca samodoprinos imamo da joj platimo struju. srbija!

Link to comment
mnogo mi se svidja taj belvil kao turisticka znamenitostvozis se u toj nedodjiji, svuda naokolo pustos i neke moderne zgrade (uobicajeni komentar stranaca koji su se nagledali sveta: ovo izgleda kao neki moderni delovi sangaja i pekinga), odjednom beli belvil, sve pod konac, platili i arhitektu da napravi klupe i posadi drvece, kao ono cap - prekid stvarnosti - favele napadaju sa svih strana.... cak sam ovladao i turom da sam zapamtio idealan sightseeing spot gde ti je u trecini kadra belvil, u trecini ta sredjena zelena povrsina a u trecini romodrom..... mada sta se pa ja zalim, i kod mene u komsiluku ciganka mica, svaka 3 meseca samodoprinos imamo da joj platimo struju. srbija!
pa i ja te sve gledam, ko da si ispao iz druge nogavice pantalona univerzuma... :lol:
Link to comment
pa i ja te sve gledam, ko da si ispao iz druge nogavice pantalona univerzuma... :lol:
cuti, jos sve ovekoveceno u modernoj literaturi - "ja i moja multikulturna ulica" by jasmina tesanovic cool.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...