Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

Što se mene tiče, samo nek naprave još pruga kao što je ova do Novog Sada, odmah ću da se odselim u neko selo kroz koje prolazi Soko, doslovno istog dana. Ovaj grad više nije za ljude, ne može da se živi od gužve i haosa, a svakako sam i ja jedan od onih koji su tome doprineli doselivši se u njega, samo što bi mizeran broj nas to radio da su tamo odakle smo došli postojali uslovi za makar sličan razvoj na obrazovnom i profesionalnom nivou.

 

Imam traume kad treba da idem negde kolima, pošto znam da neću naći parking kad se vratim i da ću da džedžim 20-30 minuta dok neko ne izađe, a posle 10-11 uveče i dosta duže.

  • +1 6
Link to comment
3 minutes ago, Plajvi said:

Nose dzempere, ne u gacama i bosi kao mi :fantom:

 

8FTlpcb.png

 

3 minutes ago, pt 2.0 said:

Uvede stambene fondove za potrebne struke, mlade i sredovečne ljude sa nerešenim stambenim pitanjem?

 

(Dada, znam da nam zemlju vode uglavnom likovi bez ikakvog zanimanja ili obrazovanja, ako se kriminal i mafija ne računaju u struku)

 

Sve to može kad znaš čime (a kako) raspolažeš.

  • Haha 6
Link to comment
prosli put kad se u mirnodopskim uslovima desilo naglo i masovno doseljavanje u bgd drzava je izgradila novi beograd. tu je razlika.
 
i to ga nije izgradila u kneza mihajla i milosha!

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, morgana said:

prosli put kad se u mirnodopskim uslovima desilo naglo i masovno doseljavanje u bgd drzava je izgradila novi beograd. tu je razlika.

 

Pa evo, sada gradi BNV :fantom:

  • Haha 4
Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

i to ga nije izgradila u kneza mihajla i milosha!

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

 

dodatno, izgradila je jadransku magistralu ciji je kolateralni efekat umanjenje migracija iz pasivnih, zaobalnih krajeva, bilo u bgd bilo u zg. a i druge magistrale.

 

sns je ukinuo pruge na xy godina.

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

e pa sad bash!

 

Pa da. Daje izuzetno precizan broj izdavanih stanova. 

Što je neizostavan podatak za zanimanje problematikom tog tipa.

Link to comment
7 minutes ago, morgana said:

prosli put kad se u mirnodopskim uslovima desilo naglo i masovno doseljavanje u bgd drzava je izgradila novi beograd. tu je razlika.

 

 

To je bio komunizam. Mada nije bilo lose ni ovima koji su zakacili socijalni kapitalizam ili kako god se to zvalo tad. Sad je druga igranka i ovde a i na mnogim zapadnijim destinacijama.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Tpojka said:

 

Pa da. Daje izuzetno precizan broj izdavanih stanova. 

Što je neizostavan podatak za zanimanje problematikom tog tipa.

 

taj podatak sam po sebi nije dovoljan. njime ce se manipulisati kao i do sada.

ogroman % zivi u vlasnickom stanu. kod roditelja do 30. g.

 

mel, nije social housing jedina opcija. niti je nepostojeca. 

Edited by morgana
  • +1 4
Link to comment
25 minutes ago, Tpojka said:

 

8FTlpcb.png

 

 

Sve to može kad znaš čime (a kako) raspolažeš.

 

 

Idi bre, ispolivah se ovde. :lolol:

 

 

Ovo kao kod mojih dede i babe na zimskom raspustu i oko Bozica. Dnevni boravak tj trpezarija se greje na Kreku koja se lozi, da l' na ugalj, da l' na drva, a u spavacim sobama se pokriva jorganom, pa nekad i cilimom preko istog. Deda nosio pletenu kapu sa cubom kad ide na spavanje. :D

Edited by Moonwalker
  • +1 8
  • Wub 1
Link to comment
3 minutes ago, morgana said:

mel, nije social housing jedina opcija. niti je nepostojeca. 

 

Ne kazem ja da ne postoje opcije, samo konstatujem da se dobronamerna politika prema tim stambenim zdravstvenim itd interesima populusa vise ne vodi ni kod nas ni kojekude.

 

 

 

Link to comment
13 minutes ago, morgana said:

njime ce se manipulisati kao i do sada.

 

Ništa onda, mada sam siguran da nikad neću ni pokušati smisliti nešto relevantnije na temu. :fantom:

Ta analiza ti kaže ko sve nije u stanju da živi na 2 mjesta odjednom.

 

Kad imaš rezultat te analize, može da se pristupi prihodu iz ovog posta
 

14 minutes ago, Plajvi said:

Ali onda ce gazde morati da placaju porez na stanarinu. Pa ce uduplati i zbog toga kirije, ne volu ni oni ali takav je poso :fantom:

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...