Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

oće ljudi iz grada u grad al da je u prirodi

 

 

mionica-ljig-belanovica-aranđelovac-topola

:s_c:

 

prođi i kroz ba, al više turistički

Link to comment

Koliko se tamo gradi i ne cudi me da su takve cene. Mislim da ce za to sto ti hoces (blizu BG-a i lak dolazak) uvek biti takve cene, jer to svi hoce. Pre par godina sam bio u nekom selu blizu Despotovca; to je lep kraj, ali ima da se pici do tamo. Doduse moguce da ni tamo nije bas dzabe jer ima dosta gastosa.

 

Ni meni se Vrdnik nesto ne svidja, mada sam u stvari bio samo ispod u Maloj Remeti par dana i prosao ka Novom Sadu. Previse turista (sto je ok, ali nije selo).

Link to comment
9 hours ago, Singer said:

 

Irig tj. okolina Iriga je vrlo lep i ima dobar potencijal (verovatno je on sledeći u nizu za "procvat"). Maradik je klasično vojvođansko mesto, ušoreno i prosto ne znaš da li si u Inđiji, Rumi, Maradiku ili bilo gde drugde gde je taj fazon... i ravno ko dlan :thumbd:

 

Irig umire vekovima, nema tu nikakvog potencijala. Privreda ne postoji a nema ni turizma, za razliku od Vrdnika. Ako se Vrdnik izdvoji iz opštine, ugasili su. Ono što ima za starije ljude je Dom zdravlja (Vrdnik ima ambulantu), glavnu džadu (misim da sem taxija nema prevoza do Vrdnika, zimi je pitanje kako se čisti), u Novom Sadu si za 20 minuta, na Iriškom Vencu za 10.

Link to comment

Uf! Obećava! :)

 

Ne znam samo šta bih sa tolikom kućom... uglavnom ovi što prodaju su vršnjaci mojih roditelja i malo stariji i umorili se od "života" u kući i oko nje. Ne znam kako bi moji gurali 200m2 za održavanje (prašina, usisavanje i ostale lahke radnje)

 

Otkrih Baćevac - koji uštekovani "Beverli Hils" jbt, veliki plaćevi, nove i novije kuće kompletno završene i uređeni placevi.... Tu se izgleda šteknula neka "elita" ili deo nje

Link to comment
3 hours ago, Singer said:

Uf! Obećava! :)

 

Ne znam samo šta bih sa tolikom kućom... uglavnom ovi što prodaju su vršnjaci mojih roditelja i malo stariji i umorili se od "života" u kući i oko nje. Ne znam kako bi moji gurali 200m2 za održavanje (prašina, usisavanje i ostale lahke radnje)

 

Otkrih Baćevac - koji uštekovani "Beverli Hils" jbt, veliki plaćevi, nove i novije kuće kompletno završene i uređeni placevi.... Tu se izgleda šteknula neka "elita" ili deo nje

:thumbsup:

koliko sam razumeo tebi ne treba selo tipa da se bavite poljoprivredom

tako da vec na 20-30 km od centra grada u ovom sumadijskom reonu mozes naci ono sto ti treba

kucu sa nekoliko ari placa, zelenilo, neka vocka verovatno, pas, macka, ako se roditelji eventualno loze da postanu praaavi poljoprivrednici :)mozes i par kokoski, deca imaju gde da trckaraju

nema buke, guzve, vazduh osetno drugaciji nego u gradu

 

ta blizina ce ti itekako olaksati odlazak dolazak do starih roditelja, da ostavis/pokupis decu itd

sva ta sela (bacevac, meljak, vranic, obe mostanice) imaju ok prevoz do grada, gas, sto je prilicno bitno posto roditelji nece postati mladji da se cimaju sa drvima, ugljom, a jeftinije je od struje

jako bitno, ako resisi da prodas to za 10-20 godina neces izgubiti ulozeno, vece su sanse i da "zaradis"

e sad, bitna stavka je i teren, ne da li je samo selo u brdu, nego ulica, a pogotovo "plac"

zajebu se ljudi pa zbog nize cene kupe nesto gde je dobar deo godine zajebano prici autom, a peske starijim ljudima zajebano uvek

 

 

za kvadraturu najbolje sam znas, ali ja se ne bih zaletao na kvadrate u selu, ako ti zaista nisu potrebni

ima evo ovde kod mene u kraju kuca (nedovrsena) 300kvm, 20 ari placa, 20 000e

ali sta da radis sa tim? ako ti nije potrebna ta kvadratura, to je samo trosak

nije to grad, pa da se svaki prcvarnik moze "iznajmiti studentima"

i posto je kuca pre svega za starije ljude, bitno je da li u blizini postoji ambulanta/dom zdravlja

 

zapravo, moja poenta je da to sto tebi treba mozes naci vec na 20-30 km od grada, "bezanjem" na 50-100 km neces dobiti nista posebno, a mozes izgubiti mnogo

Link to comment
5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

brt mili banja vrujci i voila

 

 

moj je neki dugoročni plan da si kupim neku nekretninu u banji(nekoj)

Pa imas onaj HNovi?

Link to comment

samo crmnica i okolina skadarskog jezera. tu ima sve, barka, albanija, aerodrom na pola čuke, more na pola čuke, komšija na pola čuke, vir pazar na pola čuke, najviše zvezda, najluđi ljudi al jopet na pola čuke.. 

sad to rešavam..

ovo kod mene previše urbanizovano a i ovo o čemu pričate.

 

 

Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

samo crmnica i okolina skadarskog jezera. tu ima sve, barka, albanija, aerodrom na pola čuke, more na pola čuke, komšija na pola čuke, vir pazar na pola čuke, najviše zvezda, najluđi ljudi al jopet na pola čuke.. 

sad to rešavam..

ovo kod mene previše urbanizovano a i ovo o čemu pričate.

 

 

http://jedro.me/obale/5392-apartmani-u-crmnici-skuplji-i-puniji-nego-na-pjeni-od-mora?fbclid=IwAR0hOsnKejNpgr5MnbDvlAPAPvVF4ARhCoqiOitISeNouGT1zE-Ov7HRh8A

 

Apartmani u Crmnici skuplji i puniji nego na pjeni od mora

Link to comment

Jbt ovaj elitno naselje, drugi po vikendaju na reci,planini, jezeru,banji, moru, ovaj treci stalbo vrti neke nekretnine pa drzi trziste u malom prstu i za sekund na upit odgovara linko

Sve tajkun do tajkuna, a ovamo kloaka, ne valja milo, ne valja vucic...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...