Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

za 10 sati to je 100.000 prijava po satu... sto mu dodje 1666.666 po minutu ili skoro 28 ljudi u sekundi se prijavi za 100 evra...

 

kako da ne :D

 

A exDr tvrdi da je milion bilo za 5h... sto bi se reklo 50 ljudi u sekundi :D

Edited by Milosh76
Link to comment
7 minutes ago, Milosh76 said:

za 10 sati to je 100.000 prijava po satu... sto mu dodje 1666.666 po minutu ili skoro 28 ljudi u sekundi se prijavi za 100 evra...

 

kako da ne :D

 

A exDr tvrdi da je milion bilo za 5h... sto bi se reklo 50 ljudi u sekundi :D

 

vidi se da nikad nisi gledao kako raste Pewdiepie sub count ili lajkovi kad Obama nešto twituje :fantom:

Link to comment
3 hours ago, Zeleni sto said:

Istina. Otići ću malo off-topic, ali ako su dužni po rešenju da prijave prebivalište, a utvrđeno je da ne žive tamo gde su im poslali rešenje, a ja nemam pojma ni ko su ti ljudi (osim što su jednom uredno stizali pozivi za sud, zbog čega sam se i odlučio na zahtev), kako će oni da znaju da moraju to da urade? Razumem da je u praksi drugačije i da do isteka lične karte ne moraju ništa, ali sad tek vidim ovo u zakonu.

 

@Milošica ostadoše bez zelenih sto za zelenim stolom.

 

Pa ono, neznanje prava škodi

Link to comment

  Офф.  Како и где могу проверити ко је све пријављен на моју адресу? Типа бивши подстанари бившег власника стана. 

Link to comment
5 minutes ago, dekki said:

  Офф.  Како и где могу проверити ко је све пријављен на моју адресу? Типа бивши подстанари бившег власника стана. 

Не можеш ако немаш неку везу. :) Једино можеш да поднесеш молбу да се пасивизирају пребивалишта свих лица на адреси осим оних које наведеш у молби. После ће на твоју адресу да стигну решења МУП-а, па ћеш сазнати ко је био пријављен. Треба ти доказ о власништву и молба.

Edited by Zeleni sto
Link to comment
7 hours ago, gospa buba said:

to sam i mislila. ali ova papagajsko pravno lice koje je pisalo odgovore na pitanja ili nije jasno reklo ili ja ne razumem uzrok i posledicu u tom jeziku. ovo drugo je verovatnije biggrin.png

 

edip@rene. prezalio je vec muchenik :hihi:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Da ostecenom punoletni clanocvi domacinstva koji su to postali pre 24.04.2020. daju po 50 eura. Sto bi reko Del Boy, You know it makes sense! :dry:

Link to comment

Ja i zena se prijavili...

Ja evo svecano izjavljujem da cu da spiskam 100 evra sa @aram @renne i drugarima u Dzakarti pa ko veruje veruje...

A zena ce da upise kurs za frizere ;)

Link to comment
1 hour ago, Nesh said:

 

Da ostecenom punoletni clanocvi domacinstva koji su to postali pre 24.04.2020. daju po 50 eura. Sto bi reko Del Boy, You know it makes sense! :dry:

dada sigurno :dry: :lolol:

Link to comment
4 hours ago, Milosh76 said:

za 10 sati to je 100.000 prijava po satu... sto mu dodje 1666.666 po minutu ili skoro 28 ljudi u sekundi se prijavi za 100 evra...

 

kako da ne :D

 

A exDr tvrdi da je milion bilo za 5h... sto bi se reklo 50 ljudi u sekundi :D

 

Možda je sajt dobar.
 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...