Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

8 minutes ago, gospa buba said:

dakle, moj tek punoletni gradjanin ce da jadikuje, te pomozimo detetu: neko ko je na dan 24og drzavljanin sa vazecom lichnom kartom, ali nije punoletan na taj dan, no na dan prijave jeste punoletan, da li je kvalifikovan ili ne?

sent from bubamoto
 

:cry:

Link to comment
Bubo, samo oni koji su bili punoletni do 24.04.

to sam i mislila. ali ova papagajsko pravno lice koje je pisalo odgovore na pitanja ili nije jasno reklo ili ja ne razumem uzrok i posledicu u tom jeziku. ovo drugo je verovatnije biggrin.png

 

edip@rene. prezalio je vec muchenik :hihi:

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

edip@rene. prezalio je vec muchenik :hihi:

 

sent from bubamoto

 

 

 

Ja bih probao, ništa ga ne košta...

Link to comment

mada, kad postavish obrmuto, onda bi mogli svi koji su postali punoletni od 24og pa dok traje prijava, shto je tek besmisleno. dakle onbrnuta logika vraca stvari gde im je mesto.

sent from bubamoto

Link to comment

Pinujte ove odgovore sa sajta u prvi post...

Kad ležu pare penzosima a kad ostalima?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pinujte ove odgovore sa sajta u prvi post...

Kad ležu pare penzosima a kad ostalima?



... Shiit has hit the fan...
 

penzosima u petak sad 15. maja, a ostalima na svakih 5 dana prema prijavama

Link to comment
1 hour ago, čekmeže said:

Znam šta je prebivalište, ali šta je aktivno prebivalište?

 

 

i mene zanima ovo tumačenje.

da li samo posedovanje lične karte automatski podrazumeva aktivno prebivalište?

Link to comment
 
 
i mene zanima ovo tumačenje.
da li samo posedovanje lične karte automatski podrazumeva aktivno prebivalište?
Ja se ne bi zakunuo da u nekom zakonu postoji pominjanje "aktivnog prebivališta". U zakonu imaš prebivalište i boravište. Toliko. Ako imam važeću ličnu kartu, sa prebivalištem a živim već 10 godina izvan zemlje meni je prebivalište i dalje Srbija tj adresa na koju sam registrovan a ne Nemačka, sve dok sam građanin republike Srbije. I google se zbuni kad ubacim pretraživanje. Jedine stavke koje izbaci sa aktivnim prebivalištem su one sa srpskih sajtova. Sns budalaštine.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Moja sestričina je punoletna već godinu dana, ali nije izvadila ličnu kartu. Ako l.k. izvadi u narednih 10 dana i prijavi se u roku, da li je to u redu? 
Jel mora biti lk od pre 24.4. kada je doneta uredba?

Link to comment
3 minutes ago, Zlurad said:

Ja se ne bi zakunuo da u nekom zakonu postoji pominjanje "aktivnog prebivališta". U zakonu imaš prebivalište i boravište. Toliko. Ako imam važeću ličnu kartu, sa prebivalištem a živim već 10 godina izvan zemlje meni je prebivalište i dalje Srbija tj adresa na koju sam registrovan a ne Nemačka, sve dok sam građanin republike Srbije. I google se zbuni kad ubacim pretraživanje. Jedine stavke koje izbaci sa aktivnim prebivalištem su one sa srpskih sajtova. Sns budalaštine.

 

 

to bi mogla biti kvaka da se odjebu dvojni državljani npr. RS/BiH, uz kreativno SNS-tumačenje pojma "aktivnog prebivališta"

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

dakle, moj tek punoletni gradjanin ce da jadikuje, te pomozimo detetu: neko ko je na dan 24og drzavljanin sa vazecom lichnom kartom, ali nije punoletan na taj dan, no na dan prijave jeste punoletan, da li je kvalifikovan ili ne?

sent from bubamoto
 

A i ti, sto nisi pozurila malo :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...