Jump to content
IGNORED

corona - the light side


djili

Recommended Posts

Jbt, pa sigurno neće napisati drugačije ili suprotno pa da ih neko tuži ako fasuje neki od virusa.

 

Maske pomažu tako što umanjuju mogućnost prenosa, mislio sam da smo to već zaključili.

Link to comment
Quote

Медсестра Тульской областной клинической больницы, работающая в инфекционном госпитале с больными COVID-19, надела купальник под спецкостюм. Случай вызвал бурные дискуссии - региональный минздрав даже вынужден был отреагировать на множественные комментарии в соцсетях.

 За несоблюдение требований к медицинской одежде к медсестре "применено дисциплинарное взыскание", сообщили "РГ" в пресс-службе минздрава Тульской области. Девушке сделали замечание за нарушение этих требований.

 Сама она объяснила свои действия тем, что в костюме очень жарко и душно. Как известно, медики, работающие в "красной зоне", вынуждены весь день находиться в защитной одежде. Девушка нашла вроде бы выход, уверенная, что костюм не столь прозрачен. К тому же она была не в нижнем белье, а в купальнике. К слову, у пользователей соцсетей это вызвало в подавляющем большинстве случаев положительную реакцию.

 Тем не менее, досталось не только находчивой девушке - с персоналом госпиталя провели беседу и разъяснили необходимость строго соблюдать "санитарный дресс-код". За работой сотрудников, отвечающих за порядок использования спецодежды и средств индивидуальной защиты, усилен контроль.

http://tulasmi.ru/news/368839/

 

24.jpg


 

Link to comment

brinem se za dedicu iza sestrice :D

 

@NiZdr vidim pratis tulske medije, uvek mi je bilo interesantno kako ljude zabaci u takve krajeve interneta. mozda radis u konditerskoj industriji i izucavas istoriju tulskih medenjaka :tongue:

 

Link to comment
14 hours ago, banecare1 said:

brinem se za dedicu iza sestrice :D


 

@NiZdr vidim pratis tulske medije, uvek mi je bilo interesantno kako ljude zabaci u takve krajeve interneta. mozda radis u konditerskoj industriji i izucavas istoriju tulskih medenjaka :tongue:


 

Слику сам нашао на једном америчком форуму. Окачио је Украјинац који редовно јавља о пошастима из Мордора.

Мада је мени прва асоцијација на Тулу војна индустрија и рудари из "Чернобиља".

 

1589908176124485788.jpg
 

Link to comment
53 minutes ago, NiZdr said:

Слику сам нашао на једном америчком форуму. Окачио је Украјинац који редовно јавља о пошастима из Мордора.

Мада је мени прва асоцијација на Тулу војна индустрија и рудари из "Чернобиља".
 

 

od danas ce ti nova asocijacija biti ova zaraza :D 

 

 

 

Edited by banecare1
Link to comment
5 hours ago, NiZdr said:

Мада је мени jedina асоцијација на Тулу војна индустрија 


 

TT-33

 

Jedan od prvih pistolja iz kojih sam gadjao.

Link to comment
26 minutes ago, mustang said:

 

gde si to iskopao? :D

Odstupamo od teme, ali kad vec pitas:  to je bilo formacijsko naoruzanje tamo gdje sam ja odrastao. Obicno se imao jedan pisani (legalni sa dozvolom od SUP-a) na osnovu koga kupujes municiju, i onda nekoliko na crno kojima raspolazes.  A posto je toga bilo mnogo jos kao trofejnog oruzja is II s.r., maltene svako ko god je htio mogao je imati.  Ovi legalni su uglavnom bila Zastavina verzija, M57. Oba su bila popularna, jer su jednostavni i pouzdani, a zbog kalibra i efikasni. Zbog kalibra su bili i popularni je taj kalibar koristen i na ostalim popularnim pistoljima iz  vremena mog djetinjstva (Browning Hi Power, Walther P38, i Ceska zbrojovka M75).

 

Takodje sam YU i SSSR verzije sretao po guns shows ovdje.

Link to comment

KOVID, pazite se presavesnih prodavača! VIDEO Prodavačica se zajebala, prsnula 5G dezinfetant u oči kupcu umesto da izmeri temperaturu! SKANDALOZNO





Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
11 hours ago, Peter Fan said:

Zastavina verzija, M57

 7.62X25

 

11 hours ago, Peter Fan said:

taj kalibar koristen i na ostalim popularnim pistoljima iz  vremena mog djetinjstva (Browning Hi Power, Walther P38, i Ceska zbrojovka M75)

 9X19

Edited by zorglub
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...