Jump to content
IGNORED

corona - the light side


djili

Recommended Posts

Ni ja ne nosim masku (osim velikih marketa tipa Lidl, Tempo, Maxi) ali ipak verujem da to i jeste neka vrsta psihičkog proremećaja. Ako ne nosimo maske trajaće korona godinama i sjebaće nam živote. Ali mene sad baš nešto briga.

A i vidim da nas "poremećenih" ima više od 5-10%

Edited by dvb-t manijak
  • Haha 1
Link to comment

Moglo je ovo i na SPC i na CG i na Laugh topic, ali evo ga ovde

 

tekst_222.JPG.b37428dbe1588a9a978c4c2efbc7db6e.JPG

 

По правилу избегавамо да по имену спомињемо домаће још живе савременике, али овог пута ћемо учинити изузетак. Као олакшавајућу околност наводимо то да смо тражили одобрење од свога старијег брата и сабрата, живог, хвала Богу, здравог и крепког, да га споменемо у овом осврту, и да смо одобрење и благослов добили. Реч је о митрополиту црногорско-приморском Амфилохију. Од своје младости, док је био архимандрит у Атини, па у зрелим годинама, док је био епископ у Банату, и данас, у поодмаклим годинама, као митрополит Црне Горе, Брдâ и Приморја, владика Амфилохије увек лично причешћује сав присутни народ када служи свету Литургију, без обзира на често велики број причесника. Када и последњега причести, он одмах, пред свима, опет узима кашичицу и њоме поново узима Причешће, да нека света честица или која кап не би случајно пала на под, дакле из предострожности, због могуће непажње или неспретности неког од причесникâ. Питамо: да ли се због такве праксе икад разболео или је то један од разлога што је увек био – и, хвала Богу, до данас остао – здрав и крепак човек?

 

Citav tekst

http://www.pravoslavlje.spc.rs/indexARH.php?mod=m&m=222

Edited by chandra
Link to comment

Vidite li sve te ljude tamo vani koji nose debele jakne i kapute jer navodno dolazi zima ❄️😂
Koje ovce 🐑🐑!
Ja imam svoje mišljenje nakon što sam se detaljno informirao i saznao da se u zimi 2018/2019 smrznulo samo 9 ljudi ❄️.
To je 0,0000001 % stanovništva.
Ovi idioti koji nose jakne i kapute se boje nečega što je za 99,99999 % stanovništva potpuno bezopasno. 
Koji paničari i robovi meinstream medija koji ih bombardiraju reklamama. 
A znate što je najsmješnije?
Neki od smrznutih su imali jakne na sebi i svejedno su umrli 🥶
Dakle - jakne i kaputi vam ne pomažu! 🤔 Dokazano je da nošenje teške zimske odjeće izaziva herniu ili ti ga kilu, te optički povećava vašu tjelesnu težinu. 
Ne dozvolite da vas tekstilna mafija zastraši!
 H&M i C&A je stepenasta država na djelu, razmislite zašto su u svakom njihovom dućanu pokretne stepenice. A tek Varteks, to ishodište zla...dovoljan je jedan ulazak u tu zgradu pa da vam prestanu rasti nokti. Recite NE jaknama i kaputima!!!
Mislite svojom glavom i dočekajte Božić u kupaćim gaćicama. Recite ne toplim jaknama i kaputima jer hladnoća ne postoji. Dokaz za to su frižideri, jedino mjesto gdje je stvarno hladno. Zašto bi ih proizvodili i kupovali da hladnoća postoji i izvan njih. Koji normalan čovjek ulazi u frižider ili zamrzivač? Samo ovce a pogotovo janjad.
 Probudite se i recite DOSTA. 👊✌️
Šta je sljedeće? Tople  zimske cipele i čizme?
Sljedećom pjesmom od male djece stvaraju slijepe i zimogrozne poslušnike uvjeravjući ih da zima postoji.                 
Za slobodu ginut ćemo njemo...
Dijelite dalje, nek se čuje naš glas. 🗣️🗣️🗣️

Preuzeto iz Koronavirus Hrvatska - COVID19 - savjeti i informacije
Autor: Daniel Tudja

B6558324-5B96-4FC0-AAA6-2A92BA1C87B7.jpeg

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...