Jump to content
IGNORED

Korona i kucni ljubimci


onamonamo

Recommended Posts

da li neko zna tacno ove termine za izvodjenje pasa? mislim, ja kao znam, ali sam u cudu da su me sinoc, i skoro svaki dan, ovi moji kuckari pitaju "kada smemo, i dokle?". video sam takodje u utisku da je to nejasno...

 

ovako ja razumem:

svakim radnim danom od 5 ujutru do 17h. uvece od 23 do 1 nocu.

subota do 13h i uvece od 23 do 1.

nedelja od 8 do 10 i uvece od 23 do 1.

 

to je to?

Link to comment
13 minutes ago, gospa buba said:

i upisha se korona nasred kuce konachno!

izadji u 8 izadji u ponoc nemoj u 5 izadji u 8 opet izadji u 5 izadji nemoj izadji nemoj :isuse:

 

jaaaaaaaadna, maaala

:heart:

Link to comment
  • 5 weeks later...
22 hours ago, Shitgenstein said:

Znam da se ova tema odnosi na nešto drugo, ali moje mačke su presrećne što sam kod kuće ceodansvakidan već dva meseca :cool:

:lol:

moja baba ima mačku, onako namćorastu, ne voli mnogo da se mazi. kad sam sad u subotu otišla kod njih posle dva meseca, nije prestala da me prati i da mi nešto priča. valjda se smorila od jednoličnog društva :D

Link to comment
[emoji38]
moja baba ima mačku, onako namćorastu, ne voli mnogo da se mazi. kad sam sad u subotu otišla kod njih posle dva meseca, nije prestala da me prati i da mi nešto priča. valjda se smorila od jednoličnog društva [emoji3]
Zovi odmah društvo za zaštitu starih osoba! Očigledno posle tvog opisa da drži babu podređenu svojim moćima. Ti si bila uljez u njenom carstvu i da si ostala dan-dva bilo bi gotovo, pretvorila bi te u babu.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...