Jump to content

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

11 hours ago, Zli Gli said:

nternet je cudo, ima raznih ludaka. Ja se vise ne kladim ali mislim da nema tih desetina smejucih emotikona kad umre bilo ko (osim ako nije onaj patrolna sapa smrad, onda moze), pogotovo decko od 16 godina, cak ni od strane antivaksera a svakako ne od strane normalnih nevakcinisanih. Ako takvi uopste postoje, jelte.

Inace, za mene licno ne postoji velika razlika izmedju ekstremnih antivaksera i ekstremnih huskaca na vakcinu. Idiota u oba tabora za izvoz, to neka agresija, ludilo mozga, sacuvaj me Boze.


dečko moj, ideš na ignore, ne mogu ovo da podnesem

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, pbg12345 said:

zapravo sve to nema sustinski  veze sa kovidom i vakcinama

nama vec godinam poturaju tu pricu o dva ekstrema i srednjoj liniji izmedju njih koju svako normalan bira

u bukvalno svim sferama

 

 

Bravo, bukvalno ovo.

 

"najpametniji sam kada ih sve stavim u istu fijoku jer sam za razliku od njih pametan i normalan" ... a kad bude stani pani istorija tvrdi da se "normalni" srednjeputasi obicno svrstaju na stranu jaceg odnosno onog koji ima kamu ili automat.

 

Rekoh vec, jedna na twiteru isto ovo "svisuisti" napisala za vaksere i antivaksere, na kraju ispalo da se nije vakcinisala i da je u sustini antivakser. To je valjda prokletstvo naseg vremena da kriterijuma vise nema pa posmatrac koji namerno stoji neutralno sa strane ne vidi borbi izmedju lazi i argumenata vec jednostavno neku guzvu i buku, onda odmahne rukom i kaze "evo ove agresivne budale se tuku (a ja sam kul u pizdu materinu)"

 

U sredu ti neko tvrdi da je subota, ti mu pokazes kalendar, on opet kaze "jok, subota je, imam pravo na svoje misljenje" i onda kada krene dranje upada neko neutralan da poentira sa "isti ste".

 

Lom mozga.

Edited by Caligula
  • +1 8
Link to comment

Ja sam svoje neznanje, nezainteresovanost i nepracenje medija i ovog podforuma platio prelezanim virusom. Na blazi nacin nego mnogi nevakcinisani i vakcinisani koje znam a koji su se vise napatili. Sad imam ta antitela x meseci, tu ce valjda i obavezna vakcinacija pa mi nece biti ostavljen izbor a nisam neki kontras, nisam nikad imao nista protiv vakcine, 5g cipovanje umrecemo od vakcine i slicne nebuloze. Samo sam mislio da mi ne treba i da mi nece jako nauditi, kao sto i nije ali ko zna sta ce biti kasnije, vreme ce pokazati.

Kevu nagovaram otkako su krenule vakcine, 63 godine, frizerka u penziji ali jos radi, solidno ugrozena iako stalno nosi masku i slicno. Te ne zna koju vakcinu, te misli da je imala pa prelezala nogama jer je par dana smrcala kao, te doktor cija zena zubarka se frizirala kod nje rekao da valjda ne treba, te drugi doktor rekao da saceka ne znam sta... 519 puta sam pitao kad ce se vakcinisati i sta ceka, uvek ima neka kocnica. Zena je vitalna bas za svoje godine ali ne bas ultra mega savrsenog zdravlja, medjutim negde je zapelo. Jedino mozda da probam sistem kao sa proslim izborima, kevi rekao da cu joj otkinuti glavu ako saznam za glas za Vucica a ujaku i ekipi da smo zavrsili za sva vremena. Tad je upalilo, mozda bi i sad ali isto tako mislim i za vas, na ulicu pa lepo agresivno (kao Lo Zingaro kojeg bi pozdravio adekvatno i s kamatom ali pronizon me ucinio flegmom) a ne ovde samo da konstatujete i lajete u prazno. I siguran sam da onaj kojotov kum car kralj nije jedini lik blizak forumasima koji nije vakcinisan, nisu sigurno svi oko vas cvecke ali verovatno uticete koliko i ja na kevu, samo cutite o tome i ovde se istresate bez pravog efekta.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, Zli Gli said:

Inace, za mene licno ne postoji velika razlika izmedju ekstremnih antivaksera i ekstremnih huskaca na vakcinu. Idiota u oba tabora za izvoz, to neka agresija, ludilo mozga, sacuvaj me Boze.
 

 

 

sta ti je to ekstremni huskac na vakcinu? to ne postoji kao kategorija. imas ljude koji su se vakcinisali, i koji misle da se treba vakcinisaniti. 

ono sto razlikuje te ljude i ekstremne antivaksere je sto ekstremni antivakseri izmisljaju "argumente", generalno se hvataju sa naslov, za nesto izvadjeno iz konteksta jer nemaju sta drugo. oni potezu za manipulisanim video sadrzajima, preradjenim tekstovima i izmisljaju razne scenarije da bi provukli neku svoju teoriju. ne umeju(ili nece) da razumeju kontekst, procenti, relativne i apsolutne vrednosti su im crna rupa. jednostavno, olos i sljam. takvih, profi, antivaksera nema jako mnogo ali su aktivni. ostalo je ekipa koja prati, a niti zna sta prati, niti sta razume, ali im se dopada da misle kako "misle svojom glavom"

  • +1 8
Link to comment

I hvala na brizi za kladjenje ali batalio sam kao ovi sto ostave cigare naglo, evo od 19. juna mirna glava bez uplacenog dinara. Ne treba ni strucna pomoc ni zoloft (bar ne za kladjenje), presekao i kraj. Nemam ni krize ni bilo sta slicno, samo mi je mnogo zao para jer bi s njima brze napravio ozbiljnu pricu s tim polovnim kolima ali napravicu opet, njuska sam za trgovinu.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment



 
sta ti je to ekstremni huskac na vakcinu? to ne postoji kao kategorija. imas ljude koji su se vakcinisali, i koji misle da se treba vakcinisaniti. 


Ja znam vise takvih a po netu ima mali milion. Natezu se sa antivakserima a znaju da je uzalud, ukratko.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • -1 1
Link to comment
7 minutes ago, Zli Gli said:


 

 


Ja znam vise takvih a po netu ima mali milion. Natezu se sa antivakserima a znaju da je uzalud, ukratko.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

 

ja sam jedan od tih. natezem se, ali ne bih te ubedio. te ne mozes ubediti jer nemaju nameru da diskutuju i razmenjuju misljenja, ali mnogo ljudi cita komentare, a nikad ne pise. zbog takvih ima smisla. 

  • +1 2
Link to comment
36 minutes ago, Zli Gli said:

Tad je upalilo, mozda bi i sad ali isto tako mislim i za vas, na ulicu pa lepo agresivno (kao Lo Zingaro kojeg bi pozdravio adekvatno i s kamatom ali pronizon me ucinio flegmom) a ne ovde samo da konstatujete i lajete u prazno. I siguran sam da onaj kojotov kum car kralj nije jedini lik blizak forumasima koji nije vakcinisan, nisu sigurno svi oko vas cvecke ali verovatno uticete koliko i ja na kevu, samo cutite o tome i ovde se istresate bez pravog efekta.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

i sta velis gli ... da izadjem na ulicu da bi se svi glijevi ovoga sveta vakcinisali ... to je resenje ?

pogubio si se momce ... da si ziv i zdrav ... 

Link to comment

Daj bre ostavite više čoveka na miru...Tako je kako...Zli Gli je još dobar lik kakvo je pola mojih prijatelja iz uže ekipe...Da ih odbacim ne mogu jebiga.

Edited by ronin
  • +1 1
Link to comment

@Zli Gli sta da ti kazem. Zao mi je sto sam te onako naprasno poslao u PM. Jos me trese onaj grozan utisak zbog Jumanji. Nije da nisi zasluzio zbog svih ovih avax idiotluka ali postoje nacini i nacini. Cak sam te pre par nedelja pozvao da se iskljucis s ove teme naslucujuci ishod. Kul si lik generalno i zabavio si me svojim postovima gomilu puta. Ponovo te pozivam da ignorises ovu temu, kako za tvoju dobrobit, tako i za dobrobit forumskih zivaca. 

Link to comment
48 minutes ago, msv said:

Okej, gube vreme i tupe zube uzalud u najgorem slučaju. Zbog onoga što radi druga strana ljudi plaćaju životima.

 

To ti sve isto vucic djindjic...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...