Jump to content

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

19 minutes ago, Caligula said:

 

Da si citao dalje, naleteo bi na komentar sa dosta lajkova "A STO JE JEDAN DECKO UMRO OD VAKCINE TO NE JAVLJATE"  ... sve ispod vesti o tinejdzeru preminulom od korone.

 

Ja sam mislio da sam na sve oguglao a onda sam na tviteru bacio pogled na komentare ispod vesti o smrti bebe koja je imala Covid. Pola dana mi nije bilo dobro.

Link to comment
7 minutes ago, Redoran said:

 

Ja sam mislio da sam na sve oguglao a onda sam na tviteru bacio pogled na komentare ispod vesti o smrti bebe koja je imala Covid. Pola dana mi nije bilo dobro.

 

Kums i jos par ljudi me ovde stalno pitaju "zasto to citas"

 

jebemli ga, valjda da nahranim mizantropa u sebi. Mada imaju poentu, neznanje je blagoslov.

 

Jebeni internet.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Caligula said:

 

Kums i jos par ljudi me ovde stalno pitaju "zasto to citas"

 

jebemli ga, valjda da nahranim mizantropa u sebi. Mada imaju poentu, neznanje je blagoslov.

 

Jebeni internet.

 

Ja sam Kesica prestao da gledam..kada su utisci kod Olje prebacim..komentare izbegavam...vesti evo malo ovde i preko tvitera..

 

I na dobrom sam putu da me zabole vise svasta za sve.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, čekmeže said:

Kako uvek hoće vojni rok ti što vojsku nisu služili?

To su ti drugari sa muškim akušerima koji kažu "šta će ti epidural, ne boli mnogo porođaj" 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

 

..gospoja oseca manjak testosterona medj srpskim zivljem.

 

  Hide contents

 

 

 

 Mislio sam da samo ja ovo primećujem, a sve više starijih, nedousamljenih

žena potežu to kao argument...
Link to comment
Just now, Valkyrie said:

To su ti drugari sa muškim akušerima koji kažu "šta će ti epidural, ne boli mnogo porođaj" 

 

Pa jeste..ono..koliko epidurala je primila tvoja prababa dok se poradjala na njivi  - Omiljeni :)

 

Just now, Šumejker-Levi 9 said:

 

 Mislio sam da samo ja ovo primećujem, a sve više starijih, nedousamljenih

 

žena potežu to kao argument...

 

Ja sam to zato sakrio i stavio u spoiler..mozda ti neko zameri sto javno iznosis :))

Link to comment




jesmo, navikli smo. i mogu da se kladim da ispod ove vesti na svakoj drustvenoj mrezi stoje desetine smejucih emotikona.


Internet je cudo, ima raznih ludaka. Ja se vise ne kladim ali mislim da nema tih desetina smejucih emotikona kad umre bilo ko (osim ako nije onaj patrolna sapa smrad, onda moze), pogotovo decko od 16 godina, cak ni od strane antivaksera a svakako ne od strane normalnih nevakcinisanih. Ako takvi uopste postoje, jelte.

Inace, za mene licno ne postoji velika razlika izmedju ekstremnih antivaksera i ekstremnih huskaca na vakcinu. Idiota u oba tabora za izvoz, to neka agresija, ludilo mozga, sacuvaj me Boze.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


Link to comment

Msm ne kapiram jel ti normalni zauzimaju manje mesta u bolnici kad se razbole, ređe se zaraze nego nenormalni, manje virus mutira kod njih? Ako će da puste da ljudi umiru u hiljadama jer njih mrzi da odu da prime, imaju temperaturu 2-3 dana ili štagod oni za mene tek nisu normalni. Normalniji su ovi koji misle da vakcine služe da pobiju sve ljude.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...