Jump to content

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 hours ago, Frank Pembleton said:

 
Još malo pa će da krene vikanje ovih SNS spodoba:

POBEDILI SMO VIRUS!!!


Da se razumemo ne mislim da je ovaj doktor taj, neko se referišem na podatke.







... Shiit has hit the fan
 

 

Vučić 27. marta na punoj Marakani tj Rajku Mitiću.

Link to comment

ne znam da li je ovde neko kačio ili sam videla na tviteru, onaj niz gde žene pišu kako se kafane prazne u 8.00...

sad sam prošla kroz grad, 8.05, u mornaru za jednim stolom sede tri žene, ostalo prazno. par minuta dalje u grinetu u nušićevoj, jedan sto, dve žene, ostalo prazno. neverovatno.

Link to comment
4 minutes ago, slepa živana said:

ne znam da li je ovde neko kačio ili sam videla na tviteru, onaj niz gde žene pišu kako se kafane prazne u 8.00...

sad sam prošla kroz grad, 8.05, u mornaru za jednim stolom sede tri žene, ostalo prazno. par minuta dalje u grinetu u nušićevoj, jedan sto, dve žene, ostalo prazno. neverovatno.

Samo žene vise po kafanama.

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment
18 minutes ago, slepa živana said:

ne znam da li je ovde neko kačio ili sam videla na tviteru, onaj niz gde žene pišu kako se kafane prazne u 8.00...

sad sam prošla kroz grad, 8.05, u mornaru za jednim stolom sede tri žene, ostalo prazno. par minuta dalje u grinetu u nušićevoj, jedan sto, dve žene, ostalo prazno. neverovatno.

matrijarhat

 

žene piju po kafanama, muškarci zaradjuju i paze na decu i ognjište

:nobles:

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

U INEP- ovoj laboratoriji na Slaviji nemoj neko da se prešao (da ne kažem zajebao) da čeka u redu ni za antitela ni za šta drugo, ovih dana.

Kažu da se u Zemunu završava brzo jer je organizovano, ideš po broj pa onda  ponovo kad bude tvoj red završava se za max 15 min.

Na Slaviji sam čekala za neke druge analize, ne za antitela, 90 minuta na hladnoći,  da bi mi, kad sam ušla konačno unutra, rekli da oni ne rade jedan od parametara koji mi treba.

Ima li većeg baksuza od mene?!?

Onda odem u drugu laboratoriju završim sve za 10 min i danas mi stigli rezultati, sve u redu. A nešto se nisam preterano nervirala, ni sama ne znam kako.

Stojiš u redu čekaš drugim poslom, možda bolestan, a 90% slepaca pravi red jer hoće večeras u kafanu. 

 

Edited by halloween
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...