Jump to content

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Zamenik direktora Univerzitetskog kliničkog centra u Nišu prof. dr Radmilo Janković jutros na RTS-u (sažeti preprič):
 

Quote

Kapaciteti u Nišu gotovo u potpunosti popunjeni, u Kruševcu malo olakšanje, sad oko 300, dok je pre tri nedelje bilo 440. Kliničke slike se nisu promenile. Moram reći da procenat nevakcinisanih u bolnicama, naročito u jedinicama intenzivne nege opada, što me navodi da zaključim da je one najslabije, koji nisu razvili adekvatan imunitet nakon vakcine, virus već pronašao. To su bile stare osobe, to su bile osobe s dosta propratnih bolesti.

 

Link to comment
Zamenik direktora Univerzitetskog kliničkog centra u Nišu prof. dr Radmilo Janković jutros na RTS-u (sažeti preprič):
 
Kapaciteti u Nišu gotovo u potpunosti popunjeni, u Kruševcu malo olakšanje, sad oko 300, dok je pre tri nedelje bilo 440. Kliničke slike se nisu promenile. Moram reći da procenat nevakcinisanih u bolnicama, naročito u jedinicama intenzivne nege opada, što me navodi da zaključim da je one najslabije, koji nisu razvili adekvatan imunitet nakon vakcine, virus već pronašao. To su bile stare osobe, to su bile osobe s dosta propratnih bolesti.
 
Još malo pa će da krene vikanje ovih SNS spodoba:

POBEDILI SMO VIRUS!!!


Da se razumemo ne mislim da je ovaj doktor taj, neko se referišem na podatke.







... Shiit has hit the fan

Link to comment
20 minutes ago, Frank Pembleton said:

 
Još malo pa će da krene vikanje ovih SNS spodoba:

POBEDILI SMO VIRUS!!!


Da se razumemo ne mislim da je ovaj doktor taj, neko se referišem na podatke.







... Shiit has hit the fan
 

ja ne znam vishe kako da daju izjave, a da ne krene na tu stranu :lolol:

 

 

Link to comment

na e-upravi bi trebalo da piše poštovani jmbg prošlo je 6. meseci od vakcinisanja, možete da primite 3. dozu

 

 

za ova ostala tri ne znam

:sleep:

  • Haha 2
Link to comment

Kažu da se javim najbližem DZ za 3. dozu, ne pominje se istek 6 meseci. Jeste mi od prve isteklo malo jače od 6, ali od druge nije.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...