Jump to content

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Do sad nisam imao razumevanja za ugostitelje i njihove zahteve, ali od danas imaju moju punu podrsku.

 

Koga bre zajebavaju ovi debili, pod parolom "ostre mere", "totalni lokdaun", zapravo sakrivaju cinjenicu da su zatvorili samo kafice i restorane.

  • +1 1
Link to comment

Realno, nije se drugo ni očekivalo. Bar one najavljene pare da prebace za neke ljude kojima najviše treba i pozatvaraju sve što može uključujući i prevoz. 

Link to comment

potpuno je jasno da ništa ne sme ugroziti predsednikovu viziju o nezapamćenom privrednom uzletu Srbije.....par hiljada mrtvih gore/dole ne pravi razliku, očigledno

Link to comment
2 minutes ago, Hermetico said:

Probni maturski kod nas najnormalnije 24 marta, a ovamo dopis da se ne dolazi ni u kakav kontakt sa đacima. Stoka.

Nema nista od toga, nema smisla 

Link to comment

Inače sve više čujem:
Pozitivan mi muž/brat/sestra
i posle dva dana:
I majka i otac pozitivni.
Nekako mi izgleda da češće cele poridice oboljevaju...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Inače sve više čujem:
Pozitivan mi muž/brat/sestra
i posle dva dana:
I majka i otac pozitivni.
Nekako mi izgleda da češće cele poridice oboljevaju...

.... Shiit has hit the fan!
 

Pa opustili se, viđaju se više, još ako su roditelji primili prvu dozu vakcine...

 

Nego, čudno mi i dalje da su se ovoliko uzmuvali, čak i niži razredi prelaze na online.

Može li biti do toga da je realna situacija gora nego u novembru? Tad je bilo prilično nonšalantno, sa 8k zaraženih dnevno i bez vakcina. :huh:

Link to comment
Just now, renne said:

otkazuju sigurno

Verujem i ja, valjda me iznerviralo što se na grupi govori kao da će da bude i iščuđava nad odloženim takmičenjima iz srpskog i matematike. Ja stvarno ne pobesnim lako i navikao sam na sve ali ovo kako se sad vodi škola, prošle nedelje i ove nedelje... Imam psihološke posledice. 

 

Juče me pitala koleginica da li će biti organizovano kao prošli put, nisam mogo da se setim koji je prošli. Saopštenje nismo ni postavili na sajt. Svi su klonuli duhom, baš se vidi. Biće samo da odradimo bilo kako i da se pozdravimo. Fascinantno mi je što je 80% nastavnika mislilo da nas šalju na onlajn na nedelju dana, kao da bi iko potego toliku promenu i šok za nedelju dana... I ti što sad znam da sve vreme nisu nosili maske, treba mi nedelju dana da to procesuiram. Ne mi dobro.

Link to comment
6 minutes ago, mraki said:

Pa opustili se, viđaju se više, još ako su roditelji primili prvu dozu vakcine...

 

Nego, čudno mi i dalje da su se ovoliko uzmuvali, čak i niži razredi prelaze na online.

Može li biti do toga da je realna situacija gora nego u novembru? Tad je bilo prilično nonšalantno, sa 8k zaraženih dnevno i bez vakcina. :huh:

Quote

"Čak 80 odsto zaraženih, po onome što rade naše laboratorije, dokazano je inficirano britanskim sojem za koji je se zna da je veoma zarazan, da se lako širi. Dobrim delom i zato imamo ovako mnogo pozitivnih, a dobrim delom i zbog nepoštovanja mera", kaže za Kurir dr Tiodorović.

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, Frank Pembleton said:

Inače sve više čujem:
Pozitivan mi muž/brat/sestra
i posle dva dana:
I majka i otac pozitivni.
Nekako mi izgleda da češće cele poridice oboljevaju...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Englez stigao

 

btw. moji kumovi o kojima sam pricao porodicno zarazeni, nece na testiranje. Kasljanje, antibiotici preko veze u apoteci. Njihovi roditelji isto. Ne zovem, ne mogu da se nerviram - kapiram da moji mladji kumici (sjajna deca btw) nemaju neka ogranicenja u kretanju.

 

Ne znam sta da kazem jbg, to nemanje savesti da siris zarazu jer NE VERUJES U VIIRUS pa jebote

  • Tužno 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...