Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Cekajte, hoce raditi servisi kompjutera, telefona, taxi?

 

Nek se nose u tri..jbt ispada da sve sto mi moze zatrebati nece raditi.

Edited by Alfa
Link to comment
3 minutes ago, munze said:

Jel ovo prvi put da mali do 4. prelaze na onlajn?

Pre otprilike godinu dana malci su imali onlajn nastavu do kraja školske godine.

  • +1 2
Link to comment
27 minutes ago, maheem said:

Mislim da je za neku značajnu popravku potreban ipak duži period ovakvih mera. 

Neverovatno mi je da po ko zna koji put mere na snagu stupaju od sutra. Kakva skupina idiota :frust:

Ponašaju se kao da je početak pandemije.

 

Da bi zatvaranje imalo ikakvog smisla, potrebno je da zatvore i državne institucije (bar neke) i proizvodne pogone (što se NIKADA neće desiti). Ovako jedino što zatvaranje škola može malo da smanji zarazu, pod uslovom da ta ista deca ne budu blejala napolju zajedno (a blejaće).

 

Ljudski i logistički bi naravno bilo i da se najavi dovoljno unapred, obezbedi finansijsko obeštećenje i sve što ide uz to.

 

Malopre sam prisustvovao tome da su se radnice u restoranu rasplakale kad su videle objavu. 

  • +1 3
Link to comment
30 minutes ago, maheem said:

 

Neverovatno mi je da po ko zna koji put mere na snagu stupaju od sutra. Kakva skupina idiota :frust:

 

 

 

... polako, moze i od petka, ili kad je vec petak onda moze i od ponedeljka. Onog tamo.

 

Neka čeka Ceca™

 

 

Link to comment
Just now, Sammael said:

 

Da bi zatvaranje imalo ikakvog smisla, potrebno je da zatvore i državne institucije (bar neke) i proizvodne pogone (što se NIKADA neće desiti). Ovako jedino što zatvaranje škola može malo da smanji zarazu, pod uslovom da ta ista deca ne budu blejala napolju zajedno (a blejaće).

 

Ljudski i logistički bi naravno bilo i da se najavi dovoljno unapred, obezbedi finansijsko obeštećenje i sve što ide uz to.

 

Malopre sam prisustvovao tome da su se radnice u restoranu rasplakale kad su videle objavu. 

Naravno. I da se zatvorenim preduzećima i radnicima organizuje novčana nadoknada gubitaka. 

Cenim da bi posle 200 godina pandemije uspeli da smisle valjanu strategiju.

Link to comment

Isto kao za vikend, dakle ne radi ništa osim prodavnica prehrambenih proizvoda, apoteka i pumpi; i ______________ (dopisati po izboru). U prevodu, ne rade ugostitelji i neke uslužne delatnosti (npr. obućari i krojači su mogli da rade) i to je to. Plus što se u "prodavnice prehrambenih proizvoda" trpa bukvalno sve živo uključujući i trafike. I tako će na kraju raditi Lilly i DM gde prođe stotine ljudi dnevno, a neće neka specijalizovana radnjica sa desetak mušterija. 

 

Inače, Brnaba je rekla da niži razredi najverovatnije prelaze na online nastavu od ponedeljka, tako da ne bih ja to uzimao kao izvesno još uvek. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...