Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

10 minutes ago, SNARC said:

Od sinoc me muci ona cifra 318000..

 

Vuce mi da su to nove "Hiljaduhodisnje poplave iz Obrenovca" i da oni sebi vec ciste teren, svesni da smo usrali motku.

ja ne vidim da smo mi po nečemu gori od ostalih, možda je jedino dodik išao malo napred

mislim po tajmingu uvođenja mera

 

Link to comment

@dùda

Ne mislim na preduzete mere, tu nemam mnogo sta da zamerim osim sto bih duplirao strogocu.

 

Mislim na svest o tome sta cemo i kako cemo kad nas ovo opauci u punoj meri..i da su nasi vrhovnici skapirali da nece biti dobro pa unapred smisljaju alibi.

 

Mislim..kenjam i mracim ali su me ovi navikli na to.

Link to comment
18 minutes ago, SNARC said:

Od sinoc me muci ona cifra 318000..

 

Ma ta cifra je suluda i nerealna. Oni jos od vremena oko pojave virusa u Sribiji govore o nekom "stampedu" (jebao ih stampedo) dijaspore za Uskrs. Kad je postalo jasno da od toga nema nista, jer ljudi vise nemaju nacina da dodju, sad se retroaktivno izmisljaju cifre o proteklim nedeljama, sve stvarajuci odijum prema dijaspori. 

Link to comment

Blic od jutros, čini mi se prvi put, nema neke teške horore na naslovnoj strani.

Znam da većina ide i na taj sajt,  pa kome smeta neka instalira ekstenziju block site i može sebe da poštedi tih kretena.

Link to comment

Vesna Stanojević, Sigurna kuća, na listi SNS, 72 godine mlada opušteno daje izjavu za RTS ispred zgrade, jer ne postoje telefoni. Posle se prošeta do prodavnice. Jebeš zakon, jebeš ostale penzionere.

Link to comment
Covid.rs kasni jutros...
Jesu oni rekli da će od danas samo u 15h, jednom dnevno da objavljuju?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...