Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

sve više ljudi oko mene bolesno (ili je bilo bolesno)

haos, uskoro će moja porodica ostati jedino ostrvo u moru 

 

i da, sko svi od tih ljudi koje poznajem, nisu se testirali, niti su bili u sistemutm

eto, toliko o zvaničnim brojevima

Link to comment
Just now, dùda said:

sve više ljudi oko mene bolesno (ili je bilo bolesno)

haos, uskoro će moja porodica ostati jedino ostrvo u moru 

 

i da, sko svi od tih ljudi koje poznajem, nisu se testirali, niti su bili u sistemutm

eto, toliko o zvaničnim brojevima

Ne znam jel svuda isti protokol ovde je (bar bilo pre 10 dana kad se moj bestie testirao)  da je uslov za test da si bio u kontaktu s zarazenim plus imas temperaturu

Ostali prolaze kroz pregled,krv, pluca, sve al bez testa..

Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

A postoji li neka šansa, možda, da neki od njih imaju sezonski grip? :)

Uvek postoji i sigurno ga ima al malo

Rece kon, i deluje tako, da on krece da se zahuktava uoci ng i na vrhuncu je druga pol.februara, tek nas ceka taj mix

Edited by InvisibleLight
Link to comment

sada sam cuo za poznanika da je na respiratoru i nocas mu otkazali bubrezi... znaci, zbogom covek :(

 

52 ili 53 godine... 

 

koliki je ovo haos, ne mogu da opisem... u KCV se trude ljudi, i medicinsko i pomocno osoblje, ali dzabe. cak su se prostori obezbedili, ali previse je pacijenata, premalo lekara i sestara :( 

Link to comment
34 minutes ago, Milošica said:

A postoji li neka šansa, možda, da neki od njih imaju sezonski grip? :)

postoji, ali ovi moji su svi testirani, nego nisu se javljali kod kovidatm, radili sve privatno

Link to comment

tako su i žuti radili. Pajtić za 1. rođendan imao tortu sa Tomas i Drugari lokomotivom, za 2. rođendan Munju McQueena, za treći Patrolne Šape, četvrti Blejz, za peti je imao štrumfove, pa simpsone...za 43. stadion, za 44. školu, za 45. most, za 46. bolnicu

  • Haha 1
Link to comment

Tamo gde ima tamo se i presipa :fantom:

 

Quote

Republika Srpska prihvatila donaciju Srbije od 20 miliona evra

 

Vlada Republike Srpske odlučila je da prihvati donaciju Srbije od 20.000.000 evra (39.116.600 KM).

Donacija je namenjena sanaciji posledica izazvanih pandemijom korona virusa.
 
Prihvaćena donacija je u okviru mehanizma saradnje po Sporazumu o uspostavljanju specijalnih paralelnih odnosa između Republike Srpske i Srbije.
 
Na osnovu istog sporazuma, Srbija je Republici Srpskoj u avgustu ove godine dala donaciju od 1.950.000 evra (3.813.868 KM) kao jednokratnu pomoć za realizaciju više projekata. Kako je tada navedeno, ta sredstva bila su namenjena za projekte rekonstrukcije objekata u Studentskom centru "Nikola Tesla" Banjaluka, osnovne škole i Doma zdravlja u opštini Mrkonjić Grad, nabavku sanitetskog vozila za Dom zdravlja Šipovo i drugo.

 

 

Link to comment
1 minute ago, Time Crisis said:

Tamo gde ima tamo se i presipa :fantom:

 

 

Jbg, našli smo neke pare...

 

 

Kako nema para za medicinske plate i da se ljudima olakša rad, a ima za donacije...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...