Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Nenormalne su cifre. Oko 2% stanovnika Vojvodine je registrovano kao zaraženo (aktivni slučajevi), ni ostale cifre po zemlji nisu bolje. Ne smem ni da pomislim kakvo je pravo stanje. Barem je 4-5 puta više zaraženih. Užas.

Link to comment

Postoji mala firma od 12 ljudi i šef. Lepo se radi, radno vreme i slobodni dani kao u državnoj firmi, opušteno i kežual se oblače. Čak i platice nisu loše. Ma sve super dok ne pitaš ko je stvarno gazda.

Jedan radnik fasuje koronu i prenese većini ostalih.  Danas se čujem sa drugom koji radi tamo. I on je +

 

Zvao ga šef danas i kad je čuo da mu je dobro, kaže "ajde dođi nema ko da radi" Ovaj moj mu kaže da jeste dobro, ali da još povremeno ima temperaturu, da nema čulo mirisa i da je verovatno još zarazan.

A šef mu kaže "Kakve to ima veze, dolazi bre sada kada je najteže, ne budi pičkica"!

 

  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Jumanji said:

 

 

Jap. Sve otišlo u kurac. Plus su od jutros tri anesteziologa otišla u Kraljevo pošto su i oni tamo usrali motku. Ovo je naravano izazvalo lavinu nezadovoljstva jer ih nema dovoljno ni ovde i onda krene ono o čemu smo ovde pričali - kreće priča o otkazima, ali ne o uručivanju, nego o davanju - odmah se menja ploča i kreće sa "za našu decu" kukumavčenjem.

 

Biće ovde tek svašta jer lekari sve više kapiraju da će neko morati da bude kriv za ovu katastrofu i da će to verovatno biti oni, a to ime se baš i ne dopada. 

Link to comment
21 minutes ago, gospa buba said:

pa kakva je koshuja kaste tolko u shocku?

sent from bubamoto
 

Samo sam ga okrznula pogledom, meni se učinilo da je teksas košulja kratkih rukava.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...