Jump to content

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

3 hours ago, Milošica said:

Šta konkretno, u jednoj rečenici, ovo znači?

 

Mrtvi po kućama zbog nemogućnosti primanja svih?

 

3 hours ago, steins said:

 

Da. 

 

To se već dešava.

Link to comment
1 hour ago, Malvo said:



Takodje znam i za neke slucajeve koji su danima hospitalizovani, a da ne zahtevaju takvu negu, imaju obostranu upalu pluca, ali nisu u kriticnom stanju. Sigurno da ima nemali broj onih koji mogu biti pusteni na kucno lecenje ako bas zagusti.

 

@Milosh76 prozivaju te...:dry:

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Arkadija said:

Od kada to i za koju ustanovu?

 

kc. rekli da se donese spolja brzi antigenski, jer su oni svoje resurse potroshili (tj nemaju vishe). do proshle nedelje je ishao brzi seroloshki, ali su radili oni. mislim da je u medjuvremenu bila neka sitna knjiga odozgo da seroloshki vishe ne ulazi kao relevantan.

 

mislim, to je da se legne, ne ambulanta i sitne stvar, tamo je fristajl :hihi:

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment
 "Na Korona odeljenju Opšte bolnice Sremska Mitrovica trenutno je smešteno 216 pacijenata, 30 pacijenata je na respiratoru" - pr bolnice
 
Kako to da u srbiji ima  20x vise ljudi nego u sremskom okrugu a ukupan broj na respiratorima samo 9,5x veci?
 
A ne izdvajaju nas kao neko posebno zariste, naprotiv, prema broju zarazenih u svakom danu nijedan grad nema preko 70 registr. i ima manjih gradova po srbiji da konstantno imaju..

Verovatno je dobar deo tih pacijenata doveden iz drugih mesta - zato nije zariste tu.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment

Lazu kao psi.

 

I dele priznanja sami sebi besomucno. Jebes narod kojim mozes da vladas uz pomoc TV studija i koji vise veruje televizoru nego sopstvenim ocima i logici.

Link to comment
18 minutes ago, SNARC said:

Ja sam to primetio jos pre dve-tri nedelje..ali rekose da kod nas talas kasni bas te dve tri nedelje.

 

Upadljivo je bas.

 

po podacima sa log krive, deluje da opet peglaju

Link to comment
15 minutes ago, jms_uk said:


Verovatno je dobar deo tih pacijenata doveden iz drugih mesta - zato nije zariste tu.


Sent from my iTelephone using Tapatalk

Nznm, bas sam pitala drugaricu k9ja je anesteziolog tu na odeljenjy pa cu cuti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...