Jump to content

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, slepa živana said:

konkretno naziv. mislim da je trebalo da se zove - "covid" болница александар вучић за нашу децу

 

Nešto ovako?

 

Spoiler

Блиц: Бојан Пајтић отворио мост и открио таблу са својим именом | Хроника

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Nešto ovako?

 

  Hide contents

Блиц: Бојан Пајтић отворио мост и открио таблу са својим именом | Хроника

 

 

taj rad

8a11955acb7ecc3b2fb1409a4850d13b.jpg.1a65e310d49eeabb0ece233a76966797.jpg

 

...čudi me da Pajtić dr Bojan nije sada u SNS, jer za stručnjake takvog kalibra tamo uvek ima mesta, osim ako nije MiVović tu prelomio.

Edited by dvb-t manijak
  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Nešto ovako?

 

  Reveal hidden contents

Блиц: Бојан Пајтић отворио мост и открио таблу са својим именом | Хроника

 

 

Cuo sam i da je Olju Beckovic ukinuo i da je u skupstini ljude iz Srbje isterivo

 

oh wait

 

U guzu bih ga ljubio samo kad bi imao sanse da odlucuje u Srbiji umesto ovih. Jebote nisam ni znao ko je dok su bili na vlasti, isti mi qratz bio on, Tadic, Djilas. Uporedjivati ovo zlo sa Pajticem, pa da ga jbm, mozes samo ako ti je metar pokvaren.

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Nešto ovako?

 

  Reveal hidden contents

Блиц: Бојан Пајтић отворио мост и открио таблу са својим именом | Хроника

 

Posteno bi bilo reci da je i sam Pajtic bio neprijatno iznenadjen kada je video i odmah trazio da se ovo skine i zameni.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Friend said:

Posteno bi bilo reci da je i sam Pajtic bio neprijatno iznenadjen kada je video i odmah trazio da se ovo skine i zameni.

E jbg, pa gde je onda narativ "svi su isti"? Napadaš na samu srž logike™...

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, radisa said:

 

 

A za tu tablu, i meni je bilo odvratno kad sam video to, a onda sam shvatio da on najverovatnije nije nikakve veze imao sa tim, i da je to nečije odvratno poltronstvo, i ono malo što znam o čoveku mi kaže da mu je verovatno bilo neprijatno...

 

 

 

 

Pre nekih 15 godina...on je valjda bio u pokrajinskoj vladi tada, najavljeno je da ce doci u posetu selu odakle je poreklom moja majka.

Lokalni namesnik DS-a je, zeleci da se uvuce u bulju visoj stranackoj instanci, izmislio da Amerikanci preko Ds-a dele traktore i da Pajtic zato dolazi..i da bi valjalo da se sklope poznanstva sa Pajticem i da ce on upoznati svakoga ko za tu priliku bude darovao bar - prase. 

 

Ostalo je zabelezeno da je jedan lik hteo da pokloni dva praseta..samo da njegov komsija ne dobije traktor.

 

Bila je opaka terevenka..bilo mesa k'o drva..a Pajtic je ostao zabelezen kao protuva i lopuza koja je dosla da jede dzabe a nije poklonio traktore. 

 

E da..lik koji je pokrenuo akciju sada je u SNS-u.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
11 minutes ago, Friend said:

Posteno bi bilo reci da je i sam Pajtic bio neprijatno iznenadjen kada je video i odmah trazio da se ovo skine i zameni.

 

Ma nije nego je trazio da se to okaci pa onda da se vlasi ne dosete kao trazio da se skine jer nije on Vucic.

 

Nemoj smo naivni.

Link to comment
16 minutes ago, SNARC said:

 

Pre nekih 15 godina...on je valjda bio u pokrajinskoj vladi tada, najavljeno je da ce doci u posetu selu odakle je poreklom moja majka.

Lokalni namesnik DS-a je, zeleci da se uvuce u bulju visoj stranackoj instanci, izmislio da Amerikanci preko Ds-a dele traktore i da Pajtic zato dolazi..i da bi valjalo da se sklope poznanstva sa Pajticem i da ce on upoznati svakoga ko za tu priliku bude darovao bar - prase. 

 

Ostalo je zabelezeno da je jedan lik hteo da pokloni dva praseta..samo da njegov komsija ne dobije traktor.

 

Bila je opaka terevenka..bilo mesa k'o drva..a Pajtic je ostao zabelezen kao protuva i lopuza koja je dosla da jede dzabe a nije poklonio traktore. 

 

E da..lik koji je pokrenuo akciju sada je u SNS-u.

 

Kako sam skapirao, Pajtic je tu najgore prosao, ostali su se super snasli, narod ko riba u vodi sa podmicivanjem i uvlacenjem u bulju. I posle se pitamo kako Vucic pobedjuje. Pa nije do njega ocigledno, neka veca patologija je u pitanju.

 

A onda krecu pitanja kako Djindjic nije uspeo da promeni srpski mentalitet za tri godine dok je na vlasti opstao u zivotu. Ili Tadic kasnije. Da se u DS primaju samo Shwaitzarci i Nemci, nikako Srbi. DS je svakako kao koncept bila osudjena na propast, jer ovde samo liderske stranke dolaze u obzir, cak i kod tzv. druge Srbije.

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...