Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ali ako imunitet nije stalan i ponovna infekcija je moguća, onda su sve teorije o prokužavanju upitne. Zar ne? Samo u nekom trenutku može da postoji veći broj ljudi sa imunitetom, koji će se vremenom smanjivati. A to znači još nekoliko krugova. Pitam se, ne izjavljujem.

Link to comment
2 minutes ago, Misko said:

Tako ti deluje narativ pisanja..:laugh:..a ovo za 15 dana, heh, sad i   zaebavas

 

ma jebes narativ, rekao si da je drugi talas slabiji a to prosto ne mora da bude tacno.

 

 

Link to comment

Rezarazavanje je, za sada, opet, po statistickim podacima, retko...od 30 i  nesto miliona, svega 30 njih se rezarazilo, sudeci po statistici...

Kaligula, ne mora, ali moze...i to ne zato sto kazem ja, vec jer postoje istorijski podaci i o tome..postoje knjige, zapisi,koje su pisali ljudi daleko kompetetniji od tebe i mene..jbi ga, kad vec verujemo svemu sto kaze nauka i istorija zaraznih bolesti, hajde da  bar 100% ne iskljucimo i onu optimisticnu stranu istorije..

Edited by Misko
Link to comment
1 hour ago, renne said:

I dalje lepe brojke

Otisli smo na preko 3% od zvanicno testiranih

 

Od poslednjeg izveštaja testirani su uzorci 4.976 osobe, od kojih su 168 pozitivne, objavljeno je na sajtu Ministarstva zdravlja

 

Link to comment
6 hours ago, Sammael said:

Dakle sasvim je moguće da je puno dece "preležalo" koronu na nogama, ali to se ne može znati bez nekog testiranja antitela. Ono što upućuje na to da se to nije desilo je što bi trebalo da su ta asimptomatska deca prenela dalje to svojim roditeljima, dekama, bakama, ali tu bi onda bilo vidne eskalacije 2-3 sedmice nakon što je škola počela. Dakle, ili deca zaista ne prenose (kao što se na početku hipotetisalo), ili prenose u mnogo manjoj meri, ili prosto masovnog prokužavanja u školama nije ni bilo.

hvala

 

6 hours ago, Malkmus said:

Ali ako imunitet nije stalan i ponovna infekcija je moguća, onda su sve teorije o prokužavanju upitne. Zar ne? Samo u nekom trenutku može da postoji veći broj ljudi sa imunitetom, koji će se vremenom smanjivati. A to znači još nekoliko krugova. Pitam se, ne izjavljujem.

takodje hvala

 

mnogo je lakshe kad ne moram sve sama :D

  • +1 2
Link to comment

Danas bio na Torlaku da se testiram, 4 PCR test za mene od jula meseca. I 4 put negativan. Nema nikog, osim ako naleti neka firma koja ima zakazan termin. Danas dao uzorak u pola 1 u 5 mi stigli rezultati.

Edited by BarryWhite
  • +1 1
Link to comment

Iskreno, bojim se zime, mada moj track rekord kada je korona u pitanju nije bio najpouzdaniji, pa se nadam da ce me i zima demantovati..do sada su me demantovali letnji  meseci, pa i septembar..

Edited by Misko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...