Jump to content

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Najveci problem u nas "srbalja"bice onaj ako ne slavis i ne zoves ljude pomislice vidi ga,slepac nema para ni slavu da slavi..Ja zivim na selu,bolje da vam ne pricam kakav je mentalitet.Mi cemo sigurno imati problema kad 16.novembra budemo slavili.Ja sam za to da se prislavi samo u sklopu porodice,nadam se ce me roditelji poslusati.

Link to comment

Nama su idioti svuda, ne samo po ovom pitanju. Gledam prekjuče u Palati pravde: u nekim dežuranama istražnih tužioca opušteno se puši, bez maske naravno.

U PIO fondu ne puše ali masku ne nose ni na laktu. 

Mogu misliti kako je po drugim javnim preduzećima, organizacijama i ustanovama.

To nije mali broj ljudi. Pardon, idiota.

Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

Kaze Svetlana Bojkovic da svejedno mora da se umre

 

ALI PRE TOGA DA SE ZIVI a kakav je to zivot AKO NE DISES

 

Otpratio onog Boru Konja zbog postavljanja tog snimka. Takodje citao komentare ispod vesti o Trampu kojeg osudjuju americki lekari jer opet relativizuje Koronu, otrovao sam se. Velika vecina komentara antivakserski, antimaskerski, ravnozemljaski, argumentacija na nivou vinogradarskog puza, Trampe kralju i DUBOKA DRZAVA etc

 

 

 

otprati i mene s fejsa onda :happy:

 

ajde, molim te, žena je u pravu, to je rekla u kontekstu da nas ne bombarduju isključivo koronom. jbt, do lekara zbog drugih boljki ne možeš da stigneš. 

  • +1 1
Link to comment

Zena je u etar rekla da svejedno mora da se umre.

 

Neka ide to da kaze onim nesrecnicima u skafanderima koji cede znoj sa sebe vec sedam meseci dok vuku boce sa kiseonikom i premestaju zive na mesto umrlih.

 

Postoje stavovi za TV i medije, postoje stavovi za fejsbuk, postoje i stavovi za cetiri zida. Ovo sto je ona rekla upada u trecu kategoriju, dakle da mumla sebi u bradu kako ce svejedno da se umre i kako je bitnije da se dise (?) jer ovi sa maskama valjda ne disu. Inace postoje fine nijanse izmedju argumentovanog kritikovanja kriznog staba i mera koje donose i onoga sto je ona tom kritikom mera zamaskirala ali je ipak na kraju provalilo iz nje.

 

Ako svejedno mora da se umre onda jebi ga, ukinimo zakone, procedure i drustvene norme, koji ce nam. Svejedno ce dumremo.

 

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment
56 minutes ago, Caligula said:

To je zato sto ljudi ne razumeju prakticni aspekt koncepta zivota u zajednici. Zato u taj koncept moras da ih uterujes kaznama, jer se onda semafor mnogo brze ukapira. Vozis na zeleno, cekas na crveno. U suprotnom, ubices nekoga ili ce tebe neko da ubije.

 

Isto je i sa maskom. Propisano gde se nosi, kaznjavaj stoku koja ne postuje. Jer nema na semaforu "moje je pravo da predjem raskrsnicu na koje god svetlo hocu" ili jos bolje, "ne verujem u semafor".

 

Idiotizam.

 

ovo sa semaforom je glupo poređenje jer postoji velika verovatnoća da ćeš poginuti ako ne poštuješ signalizaciju, dok su maske preporuka i nije dokazano da nećeš fasovati nešto noseći je.

 

Link to comment

Mnogi su preziveli voznju na crveno. Mnogi su poginuli vozeci na zeleno. Mnogi su poginuli iako su vezali pojas. Nema garancije jebi ga, ali ima zakona verovatnoce.

 

Zato je pojas obavezan, zato je postovanje signalizacije obavezno.

 

@renne ko ti je snaika

Link to comment
2 minutes ago, Caligula said:

Zena je u etar rekla da svejedno mora da se umre.

 

Neka ide to da kaze onim nesrecnicima u skafanderima koji cede znoj sa sebe vec sedam meseci dok vuku boce sa kiseonikom i premestaju zive na mesto umrlih.

 

Postoje stavovi za TV i medije, postoje stavovi za fejsbuk, postoje i stavovi za cetiri zida. Ovo sto je ona rekla upada u trecu kategoriju, dakle da mumla sebi u bradu kako ce svejedno da se umre i kako je bitnije da se dise (?) jer ovi sa maskama valjda ne disu. Inace postoje fine nijanse izmedju argumentovanog kritikovanja kriznog staba i mera koje donose i onoga sto je ona tom kritikom mera zamaskirala ali je ipak na kraju provalilo iz nje.

 

Ako svejedno mora da se umre onda jebi ga, ukinimo zakone, procedure i drustvene norme, koji ce nam. Svejedno ce dumremo.

 

 

ja sam samo shvatila da nam je pun kufer kriznog štaba, kona i darije, panike, panike, panike. na svakom koraku se propagira takozvana "socijalna" distanca kao nekakva nova normalnost. a u kurac više bre! nek nabiju tu novu normalnost sebi gde ne treba, ja drage ljude viđam i tačka, bre, tačka! 

 

Link to comment
7 minutes ago, ordi said:

 

nek nabiju tu novu normalnost sebi gde ne treba, ja drage ljude viđam i tačka, bre, tačka! 

 

Ma apsolutno si u pravu,kada je među nekoliko ljudi u tom trenutku opšti konsenzus nenošenja,a nema nikoga u okolini,to je razumljivo.

 

Problem je kada u jebenom prevozu ili prodavnici gde je gomila ljudi,neko tako razmišlja,i bez maske na pola metra od mene i drugara kašlje,kao malopre što se dogodilo.

Edited by Milošica
Link to comment

:lol:   @ordi

 

dobro de ne ljuti se

 

I ja vidjam ljude isto kao i ranije (slabo dakle), i meni je pun kufer idiotarija iz tzv. kriznog staba, paniku doduse nikako da primetim, pisalo se o tome onomad, Kums na primer paniku takodje vidi.

 

Jutros ispred skole dopracam dete, mala stavlja masku i ulazi u skolsko dvoriste, za njom jedan mali sa ocem - tetkica najnormalnije kaze "stavite detetu masku molim vas"... ovaj bukvalno eksplodirao  "PA ZAR SVAKO JUTRO ISTO, ZAR SVAKO JUTRO MORATE DA ME OPOMENETE, VI STE NEKI POLICAJAC etc etc " ... dakle zena njega opominje svako jutro i on se jos dere na nju.

 

Ljudi su pukli, krive tetkice, krive radnike u pekari, natpise na vratima, trotoar, godisnje doba... aman. Niko bre ovo ne radi namerno. Panika je na drugoj strani, barem po onome sto ja mogu da vidim.

Edited by Caligula
Link to comment
Mnogi su preziveli voznju na crveno. Mnogi su poginuli vozeci na zeleno. Mnogi su poginuli iako su vezali pojas. Nema garancije jebi ga, ali ima zakona verovatnoce.
 
Zato je pojas obavezan, zato je postovanje signalizacije obavezno.
 
[mention=1038]renne[/mention] ko ti je snaika
Pa ceca
Link to comment

Najbolje je od svega je to što niko ne paniči i što najveću frku prave oni koji su u fazonu "NEMOJTE DA PANIČITE ALO DOKLE VIŠE PANIKA PRESTANITE DA PANIČITEEEE"

 

A niko ne paniči osim njih koji nemaju drugu zabavu od sedenja po lokalima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...