Jump to content

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

20 hours ago, gospa buba said:

on se bash navrzao za zle informatichare koji bash zapeli i nece da mu kazu ta dva broja, koji u zbiru daju treci i on sad mora da ispada svakakav emoji38.pngol:

sent from bubamoto
 

Zna li se ko su zli informatičari?

Brine me da se ne ispostavi da su i oni burazerski, pa da nam peca najebe

Link to comment

Ja sam fan smislenih mjera, a recimo jedna od glupljih je bila ono zbijanje i ograničavanje rada svih, pa i prodavnica do 14, odnosno 16h. To valjda nadam se neće nikom pasti na pamet da vraća. A recimo mogli bi ove markete i ostalo da vrate u pred-covid stanja, da rade kako im se ćefne, da ko hoće (ili tako mora) može u nabavku i u 11 uveče u one neke markete koji rade 24/7. 

A da im bi nekako da sirotinju suzbiju i u vršenju normalnog života, a da ne drndaju gazde lokala koji redovno plaćaju reket gdje treba. Evo plačem što su se Peca i Darija našli pred tom šredingerovskom jednačinom. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

koja sad nova?

i kako divlja na 120?

 

Sa tih "120" smo per capita bez konkurencije najbolji u celoj Evropi (najmanje 6x bolji od Britanije, Francuske, Španije, Irske, Islanda, Beneluksa, Austrije, Mađarske, Češke, Slovačke, Rumunije...). Eto tako divlja, malo više su preterali sa štimovanjem.

 

XBhHuno.png

 

Uvećana Evropa:

 

bkdhfuf.png

 

https://www.ecdc.europa.eu/en/geographical-distribution-2019-ncov-cases

 

 

 

Link to comment

Štimovanje ili ne,raspitaj se po bolnicama,ima mnogo slobodnih mesta...što nije neka velika zasluga vlasti i KŠ da se razumemo...

 

A da će biti punjenja kreveta i da će se pogoršati situacija,to svakako.

 

Samo bi bilo nebulozno skraćivanje rada marketa(jedna od najnelogičnijih stvari ikad),što bi upravo policijski sat i uslovio.

 

Zapravo i ne očekujem policijski sat i vanredno stanje,ali zabranu većih okupljanja u zatvorenom,to svakako očekujem.

 

 

 

Edited by Milošica
Link to comment
29 minutes ago, vememah said:

 

Sa tih "120" smo per capita bez konkurencije najbolji u celoj Evropi (najmanje 6x bolji od Britanije, Francuske, Španije, Irske, Islanda, Beneluksa, Austrije, Mađarske, Češke, Slovačke, Rumunije...). Eto tako divlja, malo više su preterali sa štimovanjem.

 

XBhHuno.png

 

Uvećana Evropa:

 

bkdhfuf.png

 

https://www.ecdc.europa.eu/en/geographical-distribution-2019-ncov-cases

 

 

 

Spanija razbija, jbg. Btw, ja negde procitah juce da nema vise zarazenih na Novom Zelandu a oni zuti ko Srbija.

Link to comment
Štimovanje ili ne,raspitaj se po bolnicama,ima mnogo slobodnih mesta...što nije neka velika zasluga vlasti i KŠ da se razumemo...
 
A da će biti punjenja kreveta i da će se pogoršati situacija,to svakako.
 
Samo bi bilo nebulozno skraćivanje rada marketa(jedna od najnelogičnijih stvari ikad),što bi upravo policijski sat i uslovio.
 
Zapravo i ne očekujem policijski sat i vanredno stanje,ali zabranu većih okupljanja u zatvorenom,to svakako očekujem.
 
 
 
Mislim, ja više ništane mogu "predvidim" niti se trudim.
Ovi su jasno spremni na sve, pa više nemamo nikakve parametre.
Ovi iz KŠ jednom kažu : bilo je strašno, a onda sutra kažu mi smo odlično hendlovali... To prosto nema smisla.
Sad računam meni ako umre neko moj, to je meni 100%.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Ne znam da li je već spomenuto, na google maps za mobilne uređaje (vidim, nemam to na kompu) imate layer Covid-19., 7-dnevni prosek novoobolelih na 100k stanovnika. Sa increase i decrease indikatorom. Mi naravno :kecman:

Edited by Spirit
  • +1 1
Link to comment

U poslednja 24 časa dve osobe su preminule od posledica koronavirusa, dok je još 151 osoba zaražena.

Testirano je 6.139 osoba.

Na respiratorima se nalazi 21 pacijent.

Ukupan broj preminulih je porastao na 760 osoba

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...