Jump to content

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

6 minutes ago, Filozof manijak said:

Što, slika je baš prigodna i reklama je odlična.

U fazonu "slobodno se zarazite,tu smo za vas cele noći"

 

Svakako to nisu zeleli,ali je ispalo tako.

 

Uostalom,nebitno.

Edited by Milošica
Link to comment

Ne znam šta su hteli ali ispalo je trapavo.
A sad ću da proverim da li još neko ima ovakav pogled[emoji769] kao FM...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
 
Jesu, ali sada je situacija grdja. Prvo su dali ono povećanje od 10% plate što se ispostavilo kao nevidjena prevara pošto se to vodi kao stimulacija i odnosi se na broj radnih sati pa je ono u realnosti manje od 5%. Onda su povećali broj zdravstvenih radnika kojima sada ne daju plate jer Ministarstvo zdravlja nije nadležno za njih nego Ministarstvo za rad i socijalna pitanja (sic?!). 
Potom su napravili cirkus sa ekipama u COVID centrima pošto ih ne rotiraju a i ne plaćaju prekovremeni rad, čak zaraženima daju bolovanje od 65% 
 
Same ustanove su razvaljene podosta jer se gradilo, rušilo i pregradjivalo kako se kome digne, i niko ništa ne popravlja. 
 
 
Sve to dovodi do toga da popriličan broj zdravstvenih radnika /i starih i onih koji su sad naprimani/ odlazi. 
 
 
Evo na NewsMax intervju sa direktorom bolnice u NP...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
18 minutes ago, Frank Pembleton said:

Evo na NewsMax intervju sa direktorom bolnice u NP...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Ma sve što ide odozdo treba uzeti sa grumenom soli. Pisao sam da je dole divljina na kvadrat. 

Novinari su se već jednom ugruvali sa onim anesteziologom i trebalo bi da budu mnogo obazriviji. 

Link to comment

Jbt,mozda sam lud ali sve sam ubedjen da ce ovako do proleca,tamo neki maj i cao zdravo zanavek,cuvajte se,postujte mere,maske i ostalo,mi imamo toliko i toliko kapaciteta,posle se snalazite.Sve otvoreno kao pre korone i to je to,mada i sada je manje vise tako,nije mi jasno kako nam bolnice nisu pune,sve zivo sljaka,svadbe,proslave,sahrane,zurke,klubovi,restorani,kafici,sve sem sporta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...