Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

8 minutes ago, Zlurad said:

Jel vas nece zatvaraju do srede makar, drznuo sam se da kupim let? Nema na forumu cifri, predvidjanja, ima tome 10 dana. Opustili ste se mnogo!

Ne bi trebalo, ali nista ne garantujemo...

Link to comment
2 minutes ago, Jumanji said:

Sta sad ovaj prica?

“Postoje kazne za one koji se ne vakcinišu protiv gripa…”



https://www.nedeljnik.rs/postoje-kazne-za-one-koji-se-ne-vakcinisu-protiv-gripa/
 

ovo nedeljnik prenosi njegovu izjavu iz gostovanja na n1. gledala sam to i nisam primetila da je tako nešto rekao. 

ali sam zato u nekoj drugoj emisiji čula da imamo nabavljeno 500 hiljada vakcina protiv gripa, tako da ne znam kako onda svi... kolko nas ima uopšte? :lolol:

Link to comment
17 minutes ago, Zlurad said:

Jel vas nece zatvaraju do srede makar, drznuo sam se da kupim let? Nema na forumu cifri, predvidjanja, ima tome 10 dana. Opustili ste se mnogo!

Ne verujem da će zatvarati granice još nekoliko nedelja.

Link to comment
10 hours ago, Zlurad said:

Jel vas nece zatvaraju do srede makar, drznuo sam se da kupim let? Nema na forumu cifri, predvidjanja, ima tome 10 dana. Opustili ste se mnogo!

Jbg, prođoše ti 17. septembri i 1. oktobri ili koji su već datumi bili u opticaju, smorila je ta igra :happy:

al ne verujem da će do prekosutra naprasno biti zatvaranja.

 

 

Inače, polako raste broj ljudi (za) koje znam da imaju COVID u Srb - sada 3, a ceo septembar niko (u julu sam znala brda ljudi). Slično mi kažu još neki. 

Link to comment
10 hours ago, slepa živana said:

ovo nedeljnik prenosi njegovu izjavu iz gostovanja na n1. gledala sam to i nisam primetila da je tako nešto rekao. 

ali sam zato u nekoj drugoj emisiji čula da imamo nabavljeno 500 hiljada vakcina protiv gripa, tako da ne znam kako onda svi... kolko nas ima uopšte? :lolol:

Znaci filuju, filuju...

Link to comment

Realno, najvažnija vest što se tiče korone u Srbiji...

 

Spoiler

Dr Darija iznenadila promenom imidža: Kako vam se dopada? FOTO

 

:covid19:

Edited by Apollo Creed
Link to comment
17 hours ago, Jumanji said:

Sta sad ovaj prica?

“Postoje kazne za one koji se ne vakcinišu protiv gripa…”



https://www.nedeljnik.rs/postoje-kazne-za-one-koji-se-ne-vakcinisu-protiv-gripa/
 

 

zdravstveni radnici imaju obavezu vakcinacije protiv sezonskog gripa i uvek su imali. Za slučaj da se odbije, onda zaposleni mora da se premesti na mesto koje nema kontakt sa pacijentima, jer onda inače ako se razboli ne bi imao pravo da traži 100% bolovanja zbog profesionalnog oboljenja i tako... Neka suludost iz teorije, u praksi verovatno niko nikad nije ni kažnjen, ni premešten, ...

 

Ja se vakcinišem svake godine jer onda umesto 10+ dana patosiranja prolazi sa 3-4 dana glavobolje i, što je bitnije, iskačem kao karika iz lanca za prenošenje dalje infekcije. 

Link to comment
17 hours ago, Jumanji said:

Sta sad ovaj prica?

“Postoje kazne za one koji se ne vakcinišu protiv gripa…”



https://www.nedeljnik.rs/postoje-kazne-za-one-koji-se-ne-vakcinisu-protiv-gripa/
 

 

zdravstveni radnici imaju obavezu vakcinacije protiv sezonskog gripa i uvek su imali. Za slučaj da se odbije, onda zaposleni mora da se premesti na mesto koje nema kontakt sa pacijentima, jer onda inače ako se razboli ne bi imao pravo da traži 100% bolovanja zbog profesionalnog oboljenja i tako... Neka suludost iz teorije, u praksi verovatno niko nikad nije ni kažnjen, ni premešten, ...

 

Ja se vakcinišem svake godine jer onda umesto 10+ dana patosiranja prolazi sa 3-4 dana glavobolje i, što je bitnije, iskačem kao karika iz lanca za prenošenje dalje infekcije. 

Link to comment
On 4.10.2020. at 0:50, kud u maglu Simoviću said:

a razliku između od i zbog bojim se da nikada nećemo saznati, a u konačnici mislim da nije ni bitno

Ovo je jedna od najbitnijih stvari, ne nama ali onima koji nas leče i prave lekove 

Link to comment
8 hours ago, Shitgenstein said:

Inače, polako raste broj ljudi (za) koje znam da imaju COVID u Srb - sada 3, a ceo septembar niko (u julu sam znala brda ljudi). Slično mi kažu još neki. 

poslednjih dana je prema zvaničnim podacima sve manje testiranih, a sve veći procenat zareženih. pokušavam da shvatim šta to znači, ali mi ne ide.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Shitgenstein said:

 

 

 

Inače, polako raste broj ljudi (za) koje znam da imaju COVID u Srb - sada 3, a ceo septembar niko (u julu sam znala brda ljudi). Slično mi kažu još neki. 

BG samo, ili jos neki gradovi?

Link to comment
9 minutes ago, slepa živana said:

poslednjih dana je prema zvaničnim podacima sve manje testiranih, a sve veći procenat zareženih. pokušavam da shvatim šta to znači, ali mi ne ide.

pa između ostalih laži, laganje o broju testiranih je takođe spektakularno, sabiraju se babe i žabe, priča se i o tome dosta ovih dana

možda tim smanjivanjem pokušavaju da se svedu stvari na ono kako stvarno i treba da bude, tj. da se računaju samo pcr testovi i to bez onih što se rade zbog putovanja

Edited by dùda
Link to comment

Ne znam, znam da smo prosle nedelje u bar 2 dana imali preko 100 zvanicno..otud mozda sad i zivana, i njeni poznanici znaju nekog...a i ono, korona je i dalje tu,  bila je u septembru..

Edited by Misko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...