Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ali ne znam do kad misle više da ponavljaju to. Iznenadio ih virus, toplota i sunce ga nisu uništili, mi mislili a ono međutim i tako beskonačno u krug. Ako već nemaju ništa drugo da kažu, a očigledno nemaju, neka makar ućute.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Mos said:

"Očekivali smo makar da toplota i Sunce ublaže virus, pa da mere daju rezultate. Više puta smo govorili da ne možemo da se nadamo da će letnji uslovi sami po sebi da reše problem. Ali smo se nadali da će da nam pomognu", rekao je Janković za RTS.
 

Isuse...

 

Mogli su Buđu da pitaju kako se virus ponaša u Ekvadoru na tim temperaturama, kao što sam ja pre par meseci bio uradio. Idioti.

 

edit: da li oni uopšte prate literaturu iz svoje struke, ili se sad seljački vade? Liči mi na ovo drugo.

Edited by Anonymous
  • Hvala 1
Link to comment
20 minutes ago, Anonymous said:

Moguće da je nedovoljan procent hlora. Niko od nas se nikad nije kupao u domestosu.

 

Verovatno niska koncentracija, a i često insistiraju na mehaničkom čišćenju površina uz hemijska sredstva, pa možda to samo kratko potapanje nije dovoljno. 

 

Link to comment

Ma pogresan je bio zakljucak da je virus oslabio, to sto je bilo malo slucajeva sa tezom klinickom slikom je bio rezultat vanrednog stanja i izolacije a ne slabljenja virusa

Link to comment
1 minute ago, Glass Joe said:

Ma pogresan je bio zakljucak da je virus oslabio, to sto je bilo malo slucajeva sa tezom klinickom slikom je bio rezultat vanrednog stanja i izolacije a ne slabljenja virusa

E za to treba da odgovaraju, svi iz ks su to govorili,dokaza kolko hoces

I nigde sem u srbiji se to nije pricalo, amateri neodgovorni

Link to comment

Srbija je odabrala taktiku ko preživi, pričaće. Širom sveta će se izučavati kratak put od potpunog zatvaranja ka potpunom otvaranju. Kasnije smo prešli na ignorisanje problema zbog izborne farse. Nigde toliko vere u slabljenje virusa i blagotvornog dejstva toplote kao kod naših nazovi stručnjaka. Potpuni potop nas čeka. Mađarski mediji pominju Srbiju i Rumuniju kao najveća žarišta u Evropi.

  • +1 1
Link to comment

Kada je suša nadamo se kiši, da ne budu poplave valjda neće neka jača kiša, kada je korona valjda će vrućina da je uništi... To je naša strategija i odlično nam ide. I dno dna je super za nas

Link to comment
Kada je suša nadamo se kiši, da ne budu poplave valjda neće neka jača kiša, kada je korona valjda će vrućina da je uništi... To je naša strategija i odlično nam ide. I dno dna je super za nas
Mi smo zemlja "Neće valjda"...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Taihoskopija said:

 

Verovatno niska koncentracija, a i često insistiraju na mehaničkom čišćenju površina uz hemijska sredstva, pa možda to samo kratko potapanje nije dovoljno. 

 

ja sam se zezao za hlor. ako sipas previse pobices i virus i ove sto se kupaju

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Ne znam, meni tako rekla drugarica doktorica za hloru bazenu... Ja samo prenosim...

 

Edit:Vidim sad na netu da nije ni potvrđeno ni opovrgnuto da hlor u bazenu ubija...

drugarica doktorica onda zna nesto sto niko od stranuh lekara i zdravstvenih sluzbi ne zna...npr.

 

Prof Keith Neal, emeritus professor of epidemiology of infectious diseases at the University of Nottingham, said chlorine was "very easily able to inactivate most viruses including Covid-19", but "the main problem will be the social distancing, mostly the changing rooms

 

elem problem su svlacionice i guzva oko bazena, u vodi tretiranoj hlorom je covek sigurniji nego na vazduhu

Link to comment
12 hours ago, Milosh76 said:

Kad smo dobili 100 mil evra?

 

12 hours ago, Caligula said:

 

Dobili smo od Evrope oko 100 000 000 eura za ovu krizu. On je i pare i vest gurnuo pod tepih.

 

 

 

 

:fantom:

Link to comment

Pomoc koju ocekujem od EU, nema nagovestaja da ce se uskoro isporuciti.

Hvala Im za medicinsku opremu I pomoc firmama, kao i za to sto ih je bas briga sto to Vucic prikazuje da je on/drzava nesto uradila, a ne pomoc sa strane.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...