Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

4 hours ago, Lancia said:

Vodja je mogao da kupi 4 robota sa celu teritoriju Srbije, to je negde oko 400.000 evra, to je blizu 40.000 obradjenih testova dnevno, a ne da se ceka na BGD laboratorije. Ocigledno, prioriteti su drugaciji. 

 

Dobili smo od Evrope oko 100 000 000 eura za ovu krizu. On je i pare i vest gurnuo pod tepih.

 

Inace je nacin na koji vode citavu stvar skandalozno zao i glup. Nema zrna pameti u ovome kako postupaju od februara naovamo. Nema nicega, samo predstava za medije, bukvalno samo to.

 

Link to comment
15 minutes ago, radisa said:

Hlor ne ubija koronu... Ja pitao doktore, rekli jok, napravi opnu, isto kao i kod prejakog alkohola, govnar mali...

 

E jbg,baš sam planirao da idem.

Link to comment
1 hour ago, renne said:

da jbt

kao vesara naredio moraju da rade bazeni :isuse:

 

Da, moraju da rade i to svi, jer nije normalno da neki budu zatvoreni kad je 35 stepeni napolju. Pošto je, je li, sve drugo skroz normalno. :mellow:

 

Počinjem da mislim da ovo više nije ni glupost ni nesposobnost, ovo je nekakav sociološki eksperiment, ne znam kako drugačije da objasnim ovakvu šizofreniju u uvođenju, ukidanju i sprovođenju preventivnih mera od marta na ovamo.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Halvard said:

 

Da, moraju da rade i to svi, jer nije normalno da neki budu zatvoreni kad je 35 stepeni napolju. Pošto je, je li, sve drugo skroz normalno. :mellow:

 

Počinjem da mislim da ovo više nije ni glupost ni nesposobnost, ovo je nekakav sociološki eksperiment, ne znam kako drugačije da objasnim ovakvu šizofreniju u uvođenju, ukidanju i sprovođenju preventivnih mera od marta na ovamo.

 

Vrlo je jednostavno, imamo reketase na vlasti. Od svih tih komercijalnih sadrzaja ili imaju kintu, ili su sami vlasnici. Zabole njih za koronu, oni i da se svi zaraze ima dovoljno apartmana, respiratora, testova i lekova da preteknu. Sacuvalo se mudro, nece valjda sve to da trose na glupi narod.

Link to comment
49 minutes ago, radisa said:

Hlor ne ubija koronu... Ja pitao doktore, rekli jok, napravi opnu, isto kao i kod prejakog alkohola, govnar mali...

 

Kako ne ubija, svi oni domestosi, varikine su na bazi hlora?

Link to comment
1 minute ago, Anonymous said:

 

Kako ne ubija, svi oni domestosi, varikine su na bazi hlora?

Ne znam, meni tako rekla drugarica doktorica za hloru bazenu... Ja samo prenosim...

 

Edit:Vidim sad na netu da nije ni potvrđeno ni opovrgnuto da hlor u bazenu ubija...

Link to comment
8 hours ago, vememah said:

@yabadaba

 

Da, kad se setim da je on lično rekao da računaju sve testove, dakle i serološke u ukupan broj, ima smisla da je 4000 PCR ukupno u Beogradu za ovih 11 dana. Ali na osnovu čega onda zaključuje da podaci ne odgovaraju?

 

Evo snimka, kaži u kom je to otprilike delu.

 

 

 

 

Budala.

Link to comment

Nemojte o hloro-dioksidu.

Kod nas zestoka kampanja "integrativne medicine" da se taj buckuris uvrsti u protokol. 10 biskupa trazilo to isto.

Primili ih i u nasoj Skupstini.

Pun Facebook lancanih postova na tu temu i na temu doktorske mafije.

 

Medicinari se krste i levom i desnom, ali ne vredi.

 

Neki Andreas Kalker je glavni trovac na tu temu.

 

 

Link to comment

"Očekivali smo makar da toplota i Sunce ublaže virus, pa da mere daju rezultate. Više puta smo govorili da ne možemo da se nadamo da će letnji uslovi sami po sebi da reše problem. Ali smo se nadali da će da nam pomognu", rekao je Janković za RTS.
 

Isuse...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...