Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

16 minutes ago, Lancia said:

Ne, ali pazi koliko je to imbecilno, sama masina je negde blizu 10.000 evra, svaki bakterioloski ili virusni sarzer, (kako da ga nazovem, jbmlg) to jeste skupo  je 1.200 evra - robotika ti ostaje i posle pandemije za ispitivanje xyz virusa i bakterija + kupujes drustveni mir i u krajnjem slucaju (kad su oni u pitanju) brines i o stanovnistvu.

Jebena Fuerteventura je nabavila masinu, da ne bi cekala rezultate iz Las Palmasa, sta nas ima ovde, saka jada. 

 

Ja ti ovo ozbiljno kazem, posalji mejl na vladinu adresu i napisi im da to moze da se kupi. Obavezno naznaci proizvodjaca koji nema problem da malo nabilduje cifre na fakturi. Ima deset da kupimo do kraja sledece nedelje.

Link to comment

Sta god, uglavnom posecuju Centar za reumatologiju i dr., a nasi penzosi toliko pucaju od para da pljuju svaki dan sto ih je Vucic ponizio s tom sicom od 100 evra koju daju kao baksis nekom maseru odnosno fizioterapeutu.

Link to comment
9 minutes ago, harper said:

 

Ja ti ovo ozbiljno kazem, posalji mejl na vladinu adresu i napisi im da to moze da se kupi. Obavezno naznaci proizvodjaca koji nema problem da malo nabilduje cifre na fakturi. Ima deset da kupimo do kraja sledece nedelje.

Nemoj da zezas, imas ovakvih robota + sarzera sirom neta, jeste tamo u Srbiji su dinje, pa ne znaju. Evo i celog  priloga o tome.

Edited by Lancia
Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Nemoj da zezas, imas ovakvih robota + sarzera sirom neta, jeste tamo u Srbiji su dinje, pa ne znaju. Evo i celog  priloga o tome.

 

Veruj mi da neces uludo potrositi vreme. Oni koji mogu da ih kupe ne znaju, oni koji znaju da to postoji nemaju pristup onome ko moze da ih kupi jer moraju da prodju spalir stranackih direktora i poltrona koji ne smeju ni da se obrate Vucicu, dozvoljeno im je samo da ga zaljubljeno gledaju. On nema u glavi taj narativ a od toga bukvalno zavisi da li ce ih kupiti ili nece. Pa, seti se onog ludjenja s respiratorima za koje je iz inostranih medija saznao da su vazni. Za male pare bi izvukao veliki marketinski benefit, to je njemu uvek bilo primamljivo.

Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

323 pacijenta, od kojih su 304 sumnjiva na infekciju :wacko: 

 

Nema testova?

Ma nema testova, kazu ti da imas koronu na osnovu klinicke slike i salju te doma. Testiraju samo one koji imaju ozbiljniji problem. Kontakte ne testiraju, samo ti kazu da sedia doma. 

Link to comment

U krajnjem slucaju, sva ta elita, fudbaleri, farmeri, zadrugari, politicari, koji zive od gradjana Srbije, a testirali su se vec po tri puta, su mogli do sad da kupe 10 robota, nije to nikakva kinta za njih.

Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

U krajnjem slucaju, sva ta elita, fudbaleri, farmeri, zadrugari, politicari, koji zive od gradjana Srbije, a testirali su se vec po tri puta, su mogli do sad da kupe 10 robota, nije to nikakva kinta za njih.

 

Posalji i njima mejl.:D

  • +1 1
Link to comment

Ono gde se najlakse vidi da je prioritet drzave kontrola informacija, a ne borba protiv epidemije, je to što je privatnicima zabranjeno da rade testove. Ta mera ne znam ni koliko je zakonita, tj. ne znam ni da li postoji propis ili je bio samo predlog koji nisu mogli da odbiju.

  • +1 2
Link to comment
Ono gde se najlakse vidi da je prioritet drzave kontrola informacija, a ne borba protiv epidemije, je to što je privatnicima zabranjeno da rade testove. Ta mera ne znam ni koliko je zakonita, tj. ne znam ni da li postoji propis ili je bio samo predlog koji nisu mogli da odbiju.
Da onaj Delić je u UN naglasio to

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
4 minutes ago, 3opge said:

malo pojacas hlor, ima da pobije sve zivo

Hlor ne ubija koronu... Ja pitao doktore, rekli jok, napravi opnu, isto kao i kod prejakog alkohola, govnar mali...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...