Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 minutes ago, Aleksija said:

on bi taj sentiment mogao da poznaje donekle :)

 

Just now, James Marshall said:

takoreći expert™!

Jel moze u par recenica u vezi ovog, nisam bas pratio Basaru, ranije mi je zvucao prilicno OK. (moze na nekom drugom topiku, da ne trolujemo)

Link to comment
Just now, Lancia said:

 

Jel moze u par recenica u vezi ovog, nisam bas pratio Basaru, ranije mi je zvucao prilicno OK. (moze na nekom drugom topiku, da ne trolujemo)

Meni djeluje kao da on nekad toliko traži nekakve autentične sopstvene uglove gledanja, gdje često (s pravom) kinji govnjivu opoziciju da se nekad čini da se priklonio Vučiću. Ja ne mislim da je on direktno na Vučićevoj sisi, ali nekad toliko pretjeruje u tom šutiranju mrtvog konja od opozicije da se to može pomisliti. Plus nekako nikad on Vučića ne napada direktno i brutalno, već je više u fazonu "on je samo usavršio sve nesavršenosti našeg sistema i prosječnog Mileta Srbina". Ali ja i dalje mislim da je to iz neke njegove potrebe da bude autentičan serator (što samo po sebi ne mora da bude loše :D )

Link to comment

Današnja doza laži:

 

345 novozaraženih osoba (4,91% testiranih)
7032 osobe testirane
12 osoba preminulo
139 osoba na respiratoru (+9, tj. +6,9%)
3911 aktivnih slučajeva (+272, tj. +7,5%)

Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

Meni djeluje kao da on nekad toliko traži nekakve autentične sopstvene uglove gledanja, gdje često (s pravom) kinji govnjivu opoziciju da se nekad čini da se priklonio Vučiću. Ja ne mislim da je on direktno na Vučićevoj sisi, ali nekad toliko pretjeruje u tom šutiranju mrtvog konja od opozicije da se to može pomisliti. Plus nekako nikad on Vučića ne napada direktno i brutalno, već je više u fazonu "on je samo usavršio sve nesavršenosti našeg sistema i prosječnog Mileta Srbina". Ali ja i dalje mislim da je to iz neke njegove potrebe da bude autentičan serator (što samo po sebi ne mora da bude loše :D )

 

Njegov bliski prijatelj je Beba, čak je suizdavač jedne njegove novije knjige. Tako da njegov pristup možda ima veze i sa tim.

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Meni djeluje kao da on nekad toliko traži nekakve autentične sopstvene uglove gledanja, gdje često (s pravom) kinji govnjivu opoziciju da se nekad čini da se priklonio Vučiću. Ja ne mislim da je on direktno na Vučićevoj sisi, ali nekad toliko pretjeruje u tom šutiranju mrtvog konja od opozicije da se to može pomisliti. Plus nekako nikad on Vučića ne napada direktno i brutalno, već je više u fazonu "on je samo usavršio sve nesavršenosti našeg sistema i prosječnog Mileta Srbina". Ali ja i dalje mislim da je to iz neke njegove potrebe da bude autentičan serator (što samo po sebi ne mora da bude loše :D )

slazem se donekle. mada je basara cuveni oportunista i zona komfora mu je posiroka (ne secam se da je nekad bas ozbiljno rizikovao sopstevno dupe).

nikad predaleko ni od vlasti ni od opozicije. od neceg se mora ziveti ko god da vlada.

 

Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

Meni djeluje kao da on nekad toliko traži nekakve autentične sopstvene uglove gledanja, gdje često (s pravom) kinji govnjivu opoziciju da se nekad čini da se priklonio Vučiću. Ja ne mislim da je on direktno na Vučićevoj sisi, ali nekad toliko pretjeruje u tom šutiranju mrtvog konja od opozicije da se to može pomisliti. Plus nekako nikad on Vučića ne napada direktno i brutalno, već je više u fazonu "on je samo usavršio sve nesavršenosti našeg sistema i prosječnog Mileta Srbina". Ali ja i dalje mislim da je to iz neke njegove potrebe da bude autentičan serator (što samo po sebi ne mora da bude loše :D )

Kapiram, ali ovo ne mora nuzno da bude lose, mislim sto se kritikovanja opozicije tice, ne treba da budes mnogo pametan da bi pljucnuo po Vucicu. 

Hvala:)

Link to comment

Ma ima tih šatro samostalnih strelaca koji su kao nešto objektivni, ono, tipa Čoban, s jedne strane kritikuje divljački urbanizam u BG, sa druge strane kum mu Vulin a najbolja drugarica M. Gojković. 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Aleksija said:

slazem se donekle. mada je basara cuveni oportunista i zona komfora mu je posiroka (ne secam se da je nekad bas ozbiljno rizikovao sopstevno dupe).

nikad predaleko ni od vlasti ni od opozicije. od neceg se mora ziveti ko god da vlada.

 

Nije lako cinizmom balansirati izmedju dve vatre. Steta jbg, uglavnom ja ga nekako drugacije pamtim.

Link to comment

Alkoslav Bazdara. Ne moze covek koji je zrtva zavisnosti od alkohola da bude nezavisan, to je cist oksimoron. Zavisan covek je slab i lako potkupljiv, od koga je potkupljiv to zavisi od toga ko mu prvi ponudi da finansira njegovu naviku. Steta, odlican je pisac.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Lancia said:

Kapiram, ali ovo ne mora nuzno da bude lose, mislim sto se kritikovanja opozicije tice, ne treba da budes mnogo pametan da bi pljucnuo po Vucicu. 

Hvala:)

Pa eto vidis, nije cudo sto ga bs ucestalo citirala godinama

Posl.godina ne, al isti su

 

Edit, da ne trolyjemo, on topic: kon govno

Edited by InvisibleLight
Link to comment
1 minute ago, InvisibleLight said:

Pa eto vidis, nije cudo sto ga bs ucestalo citirala godinama

Posl.godina ne, al isti su

Nista, ostajem kod njegovih knjiga:)  

Link to comment

Ovima je definitivno jedina preostala briga da njihovi zvanični brojevi ne deluju previše alarmantno, čak i po cenu da su sada potpuno lišeni bilo kakvog smisla i odlaze u minus nakon što oduzmeš samo 3-4 lokalna izveštaja (među kojima nikada nije Beograd).

 

Bolnice popunjene, u panici pretvaraju dodatne bolnice u Covid bolnice, traže dodatne kapacitete, realnost ih na svakom koraku demantuje ali oni guslaju pa guslaju. I na kraju ovaj kermit koji gusla kako će neko da odgovara ali sigurno ne on.

 

Tačno da smo uzeli pet orangutana iz zoološkog vrta i od njih napravili KŠ za Srbiju, bolje bismo prošli.

  • +1 6
Link to comment

Dajte linkove na  izvestaje lokala gde se sabiranjem vidi da lazu za ukupan broj.jel imamo to?

il neko tu pazi da ne izadje velik broj lokalnih podataka

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...