Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Imam utisak da ovi naprdnjacki kadrovi kao da se resetuju svakog jutra. Taj ce danas da izjavi da nije rekao to sto je juce rekao, pa makar to izjavio hiljadu puta i makar ostala obimna dokumentacija.

Link to comment
36 minutes ago, vememah said:

@yabadaba

 

Da, kad se setim da je on lično rekao da računaju sve testove, dakle i serološke u ukupan broj, ima smisla da je 4000 PCR ukupno u Beogradu za ovih 11 dana. Ali na osnovu čega onda zaključuje da podaci ne odgovaraju?

 

Evo snimka, kaži u kom je to otprilike delu.

 

 

 

 

ali kako Konara na 2:00 priča o ukidanju vanrednog stanja, a ljudi su to doživeli kao da je prestala sama epidemija i mjere iako su ostale, su nekako potisnute, pa se odigrala utakmica i sve ostalo.

"zašto je sve to dozvoljeno , za to treba da odigravaju neki drugi"

 

ukucam ove na ppp u search "konara odjavio koronu" i izbaci mi datum 3. jun i naletim i na ovaj link

https://www.danas.rs/drustvo/kon-kraj-epidemije-u-srbiji-vreme-da-se-ukinu-mere/

 

utakmica bila 10. juna, on dozvolio utakmicu i sve ostalo.

 

i to što stalno vergla kako ih je virus iznenadio i nastavio aktivnost preko leta...gnjida raspala.

pa jbt svakom sa iq60+ ko je pogledao worldometer više od 2 puta, je bilo jasno još u martu da leto neće zaustaviti virus.

 

on će sad davati nejasne odgovore i kad ga pitaš koji je danas dan. "brojevi su definitivno bili netačni, zato je on i mislio da je kraj i otišao je odmor, ali možda su bili i tačni jer nie nemoguće da su obe verzije tačne. DKT je sve upozoravala da je derbi opasan i pre i posle utakmice iako ste mi pročitali taj citat..."

za ovo što on radi je sudnica jedino rešenje, pa neka tamo proba da daje ovakve odgovore i prodaje ta chewbacca defense sranja.

 

dobar je Konara, uskoro će u penziju pa će vascijeli dan da srče kavicu ispred gradske kuće u subotici.

jedino ga jebe to što će izgleda 1 Jovandeka Bakić biti u pravu. 

 

Link to comment
38 minutes ago, vememah said:

Dosad dakle 380

 

U ostatku Srbije -35, dakle u celoj Srbiji 345. Fenomenalno.

 

Umrlo 12, od toga u Čačku, Kraljevu i Pazaru 3+3+2=8, dakle Beograd, Vojvodina, Kragujevac, Užice i svi ostali navodno 4. Važi.

  • +1 1
Link to comment

Podaci se ne poklapaju s istinom, ali spontano, politika tu ne igra nikakvu ulogu, kaže Kon. :puke:

 

EccLF2gXQAAnSXw?format=png&name=small

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment

Slabo mi Konara prati taj vojni mod, za ovakve stvari bi u klasičnoj vojsci već bio ražalovan a da je u nekoj vrhunskoj časnoj vojsci bi već oštrio vakizaši 

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, vememah said:

 

U ostatku Srbije -35, dakle u celoj Srbiji 345. Fenomenalno.

 

Umrlo 12, od toga u Čačku, Kraljevu i Pazaru 3+3+2=8, dakle Beograd, Vojvodina, Kragujevac, Užice i svi ostali navodno 4. Važi.

U Kragujevcu znam za dvojicu Milanovčana. Noćas. :-(

Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Slabo mi Konara prati taj vojni mod, za ovakve stvari bi u klasičnoj vojsci već bio ražalovan a da je u nekoj vrhunskoj časnoj vojsci bi već oštrio vakizaši 

 

Poltron koji hoće da zadrži integritet obično ne prolazi dobro. On bi istovremeno da bude uz vlast i da zadrži barem privid profesionalne reputacije.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Barrister said:

 

Poltron koji hoće da zadrži integritet obično ne prolazi dobro. On bi istovremeno da bude uz vlast i da zadrži barem privid profesionalne reputacije.

Mada, imao je Basara (sa kojim se ne slažem veoma često) zanimljivo zapažanje u posljednjoj kolumni da ćemo se ovih dana nagledati pacova koji bježe sa broda koji tone

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Mada, imao je Basara (sa kojim se ne slažem veoma često) zanimljivo zapažanje u posljednjoj kolumni da ćemo se ovih dana nagledati pacova koji bježe sa broda koji tone

on bi taj sentiment mogao da poznaje donekle :)

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...