Jump to content
IGNORED

PPP vs. Coronavirus - tema za praktične savete i korisne informacije


dùda

Recommended Posts

Najeftinije do sada. Mada mi one iz Balkanske deluju malo solidnije.
Pa da dosta su 'nako...
Nemaju onu trakicu za oko nosa...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
13 minutes ago, dùda said:

fala za ovo

50 din jeftinije, malo li je

stroniraću prethodnu narudžbu

+1

 

narucila 20kom, duga ce biti jesen

ako ne bude trebalo ima kome oce..

Link to comment
1 minute ago, InvisibleLight said:

+1

 

narucila 20kom, duga ce biti jesen

ako ne bude trebalo ima kome oce..

jesi dobila ?

koliko je rok isporuke ? platila karticom ?

 

izvini, mnogo pitanja :D

 

ed.

ja bih poručila i 50 kom ovih hirurških, ne znam da ima jeftinije gde 

Edited by dùda
Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

hiruških po toj ceni imaš u dm-ovima

kada ih ima

hvala

ako je po istoj cenim onda bolje da naručim, nego da jurim po dm-u 

 

naišla sam na neki sajt gde piše da je 50 kom 198 din + pdv

https://megasolution.rs/jednokratne-hirurske-maske-za-jednokratnu-upotrebu/

ali ne vidim opciju za naručivanje, sada je kasno, sačekaću do sutra da pozovem, verovatno je ovo nekakva veleprodajna cena

ed.

ali opet je sumnjivo niska cena

Edited by dùda
Link to comment
20 minutes ago, dùda said:

jesi dobila ?

koliko je rok isporuke ? platila karticom ?

 

izvini, mnogo pitanja :D

 

ed.

ja bih poručila i 50 kom ovih hirurških, ne znam da ima jeftinije gde 

 

kako dobila, sad sam porucila, posle tebe :D placam pouzecem, moz biti da nestane a oni ne azuriraju u real time-u pa onda zeznuto, vracaju pare s kartice..

 

8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

hiruških po toj ceni imaš u dm-ovima

kada ih ima

 

 

u dm kutija hirurskih, 10 kom kosta 450 din

Link to comment
1 minute ago, InvisibleLight said:

 

kako dobila, sad sam porucila, posle tebe :D placam pouzecem, moz biti da nestane a oni ne azuriraju u real time-u pa onda zeznuto, vracaju pare s kartice..

 

 

 

u dm kutija hirurskih, 10 kom kosta 450 din

e pa poslušaću te, sada ću da naručim, isto pouzećem, pa ćemo da vidimo

 

a u dm-u ću juriti ove obične

 

thx

Link to comment
2 hours ago, dùda said:

hvala

ako je po istoj cenim onda bolje da naručim, nego da jurim po dm-u 

 

naišla sam na neki sajt gde piše da je 50 kom 198 din + pdv

https://megasolution.rs/jednokratne-hirurske-maske-za-jednokratnu-upotrebu/

ali ne vidim opciju za naručivanje, sada je kasno, sačekaću do sutra da pozovem, verovatno je ovo nekakva veleprodajna cena

ed.

ali opet je sumnjivo niska cena

 

Ja sam našla u nekoliko apoteka po 40 dindži masku, ali veruj mi, ničemu to ne služi, bar ove koje sam uzela. Vezice za uši su prelabave, ili otpadaju. Tkanje sa strane se razlepi pa nema više ono "harmonika" savijanje nego se ispravi. Takva maska ničemu ne služi. Verovatno su stare.

Ne znam za te iz DM, vidim i u Maxiju imaju neke isto pakovanje od 10, ali ako su ovakve, bolje da i ne kupujem. U principu, ja sad i nosim ove ffp, pa mogu one i da potraju, ako ih ne nosiš non stop.

Link to comment
1 minute ago, villiem said:

 

Ma mene brine da i svi sa maskama imamo problem, valjda usporavamo, ostaju kapaciteti i stice se znanje i ceka se vakcina, dobijamo na vremenu

 

Meni samo i dalje nije jasno zašto od samog početka SZO, Fauci i ostali ne preporučuju nošenje maski. Kao, nije bilo jasno na početku. Ali, evo, čitam ćerki strip Štrumpfovi, napisan pre koju deceniju. Krene neka zaraza u štrumpfovskom selu i znate šta je prva mera koju preduzmu Štrupmfovi? Stave maske. Majke mi mile. Posle se ispostavi da se virus nije prenosio tako, ali zanimljivo da čak i Štrumpfovi iz predostrožnosti krenu da nose maske. A SZO i Faučiju je trebalo dosta vremena da nam to preporuče. Samo da se notira ovde za forum da sam ja nosila masku u Njujorku od februara, dok su me svi gledali kao idiota.

Link to comment

za lift imam preporuku da isprskas lysolom. prvo pa udjes i dugmice pritiskas kljucem od stana

 

lysol unistava posle 20sec coronu, znam da vrata ne mozes toliko dugo da drzis otvorena ali makar malo bi pomoglo. 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, trustno1 said:

 

Meni samo i dalje nije jasno zašto od samog početka SZO, Fauci i ostali ne preporučuju nošenje maski. Kao, nije bilo jasno na početku. Ali, evo, čitam ćerki strip Štrumpfovi, napisan pre koju deceniju. Krene neka zaraza u štrumpfovskom selu i znate šta je prva mera koju preduzmu Štrupmfovi? Stave maske. Majke mi mile. Posle se ispostavi da se virus nije prenosio tako, ali zanimljivo da čak i Štrumpfovi iz predostrožnosti krenu da nose maske. A SZO i Faučiju je trebalo dosta vremena da nam to preporuče. Samo da se notira ovde za forum da sam ja nosila masku u Njujorku od februara, dok su me svi gledali kao idiota.

Jel Grouchy kaze da mrzi maske?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...