Jump to content
IGNORED

PPP vs. Coronavirus - tema za praktične savete i korisne informacije


dùda

Recommended Posts

12 hours ago, Frank Pembleton said:

Pojavile se u apoteci ove.
Ne znam ni dali su bolje od hirurškihemoji769.png.
Deblje jesu i imaju špic emoji769.pngIMG_20200716_120133.jpg

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Koja je cifra?

Link to comment

Najjače mi kad čujem da od jeseni sledi još jači udar, pa šta je ovo što se dešava sada? I šta od jeseni, ponovo idemo pod katanac?

Link to comment
23 minutes ago, bradilko said:

koliko kosta n95 maska?

 

oko 200 din.

 

ontopic - neko je pitao, a to i mene zanima: da li se nosenjem dve maske jedne preko druge (npr pamucna, pa preko hirurska) povecava stepen zastite?

Link to comment

Bio je negde neki clanak koji je savetovao da se za homemade maske naprave dva sloja pamuka izmedju kojih se metne ubrus ili maramica. 
Tako da bih rekao da povecava stepen zastite, ali verovatno u minimalnim procentima.

Link to comment
3 minutes ago, decak Kejt said:

 

oko 200 din.

 

ontopic - neko je pitao, a to i mene zanima: da li se nosenjem dve maske jedne preko druge (npr pamucna, pa preko hirurska) povecava stepen zastite?

hvala

Link to comment

kn95 u nabavci na veliko moze da se nadje za ~50din + pdv, ja sam uzeo 100kom, a cela narudzba je bila u hiljadama, samo da znate kolike su marže otprilike.

Link to comment
23 hours ago, Frank Pembleton said:

Pojavile se u apoteci ove.
Ne znam ni dali su bolje od hirurškihemoji769.png.
Deblje jesu i imaju špic emoji769.pngIMG_20200716_120133.jpg

.... Shiit has hit the fan!
 

Naravno da su bolje. Kapljice ne prolaze kao i aerosol. E sad problem sa aerosolom su oci koje nisu pokrivene.

Link to comment
35 minutes ago, yabadaba said:

kn95 u nabavci na veliko moze da se nadje za ~50din + pdv, ja sam uzeo 100kom, a cela narudzba je bila u hiljadama, samo da znate kolike su marže otprilike.

 

dal link, 'leba ti :)

Link to comment

Meni je za imunitet apotekarka preporucila Imuneffect i C vitamin 1g dnevno da ih uzimam zajedno.

Nije mi bas jasno zasto, posto u imuneffectu ima i cinka i C vitamina, li to uzimam vec nedelju dana...  Pre toga sam uzimao samo cink jednom dnevno i sumecu ili multivitamin ili C vitamin.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...