Jump to content
IGNORED

PPP vs. Coronavirus - tema za praktične savete i korisne informacije


dùda

Recommended Posts

50 minutes ago, Aleksija said:

ljudi, sta mislite - kad otvore frizere, da li reskirati?

ja moram da se oshisham i tu nema vise mnogo kalkulisanja.  sta kazete?

 

Ja ne uspeh da nadjem nigde makaze za sisanje, izgleda da dok su neki tovarili toalet papir, drugi su makaze. Dva primerka u kuci su tupi za kosu, ali razmisljam da pustim dragog da uzme cesalj i masinicu pa tako da me malo skrati. Ako ne bude licilo ni na sta, mogu se vratiti na mog gimnazijskog jeza kada su svi mislili da sam Sinejd O'Konor copycat.

Link to comment

Pokusaj da makaze naostris tako sto ces uzeti veci list Al folije, presaviti ga nekoliko puta, recimo 5-6 da ostane manji list i seci ih tim tupim makazama uzduz i popreko, pravi froncle. Mozda ces morati da ponovis. Nije los trik uopste.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
23 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Ja ne uspeh da nadjem nigde makaze za sisanje, izgleda da dok su neki tovarili toalet papir, drugi su makaze. Dva primerka u kuci su tupi za kosu, ali razmisljam da pustim dragog da uzme cesalj i masinicu pa tako da me malo skrati. Ako ne bude licilo ni na sta, mogu se vratiti na mog gimnazijskog jeza kada su svi mislili da sam Sinejd O'Konor copycat.

neće ličiti sigurno

:fantom:

 

Link to comment

srecom te se sama farbam a sisa me ili muz ili prijateljica frizerka kod nje kuci

 

jedino mi fali frizer da mi opere kosu i ispravi...a ne da se mucim svake nedelje ...

jedva cekam manikira :wub: 

corava sam pa ne mogu to da radim a nisam ni spretna. sve prefarbam okolo nokta. 

 

za sklapanje namestaja, farbanje, busenje, popravljanje elektricnih aparata, wc daske i kotlica, nesto malo oko kola, to okej

Link to comment
3 hours ago, Aleksija said:

ljudi, sta mislite - kad otvore frizere, da li reskirati?

ja moram da se oshisham i tu nema vise mnogo kalkulisanja.  sta kazete?

Ovde frizerske radnje nisu uopšte zatvarane, uvedeno je bilo ograničenje friziranja na pola sata ali je ukinuto sledećeg dana. Koliko sam video ima manje ljudi u salonima nego obično, ali ima ih.

 

SaE

Link to comment

Pošto sam nedavno poručio neke krš pamučne maske od kojih mi uši otpadaju zbog toga što su štedeli na dužini lastiša, dajte neke linkove za kvalitetnije šivene maske sa lastišom.

Bilo bi poželjno da ste ih lično isprobali i da ste zadovoljni kvalitetom.

Može domaća proizvodnja (sajt, insta, fb) ili strani šop koji isporučuje u Srbiju.

Link to comment

Ja kupila juče u Maksiju 2 x 2 kom pamučne da se nađu, 134rsd jedan paketić sa dve maske. Ne preporučujem, glupe su ko noć. Lastiš onaj debeli, nisu uopšte uz lice, jadno nešto proštepane... 

 

Ima na Insta boljih, okačiću ti posle link. 

Link to comment

to sam ja sashila pre mesec dana dok je bilo hladno i sad su cao. jedino korona u decembru da mi se isplati :isuse:

sad treba letnje.

sent from bubamoto

Link to comment

Kome su potrebne maske a živi na voždovcu, vojvode stepe, može da ih kupi u apoteci pored dve pekare (jedna se zove "hermes"). Tu pored je nekada bila i pljeskavidžarnica "Stepa". Kod Više elektrotehničke škole.

 

edit: sad vidim da ima odgovarajuća tema za ove informacije. neka moderacija prebaci post, izvinjavam se.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...