Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

U Poljskoj se polako smiruje i vakcinacija se zahuktava

No, Poljska ne bi bila Poljska da nema i propratnog cirkusa, pa je ispalo da su ljude umesto Fajzer vakcinom, vakcinisali nekom tecnoscu protiv bora.

A ja se cudim kako su im sve cure tamo utegnute, lepuskaste, sveze kao jutarnja rosa..

Link to comment
2 hours ago, Halvard said:

 

Kaže "Gracias mil", a i doktor definitivno govori španski mada se slabo čuje šta govori. 

 

 

Kaze grasias amigo  :)

 

Link to comment

Двадесет студената из Белгије који су слетели на аеродром Шарл де Гол тестирани позитивни на индијски сој.

Quote

Le variant du Covid-19 venu d'Inde a été détecté pour la première fois en Belgique au sein d'un groupe d'étudiants arrivés d'Inde via l'aéroport parisien de Roissy, a annoncé jeudi 22 avril le commissaire du gouvernement belge en charge de la crise sanitaire. Ils ont été placés en quarantaine dans les villes flamandes d'Alost et de Louvain, où ils étaient arrivés à la mi-avril pour suivre une formation en soins infirmiers, ont indiqué les services de Pedro Facon. 

https://www.francetvinfo.fr/sante/maladie/coronavirus/variant-du-covid-19-detecte-en-inde-20-etudiants-testes-positifs-en-belgique-apres-etre-passes-par-l-aeroport-de-roissy_4382527.html

Link to comment

ali ali dži di pi :cry:

- čak i sa ovako smešnim merama ameri su u gubitku 16000 milijardi $, zamisli da stvarno stane realna privreda, da prestane proizvodnja i prodaja robe sa visokim profitnim marginama, kao što su automobili ili telefoni itd

Link to comment
27 minutes ago, Ros said:

tacno treba zatvoriti planetu na 2 meseca. kretanje omoguciti samo za akcije nuzne za prezivljavanje 

 

Ja rekao na dve nedelje..pa me napusise ovde..Ti se bas igras sa vatrom :)

 

 

Link to comment
29 minutes ago, SNARC said:

 

Ja rekao na dve nedelje..pa me napusise ovde..Ti se bas igras sa vatrom :)

 

 

 

dodijalo, brate. posebno sto se agonija produzava zbog cistog idiotizma i bezobrazluka. treba videti sta je australija napravila i prekopirati

  • +1 4
Link to comment
35 minutes ago, Ros said:

 

dodijalo, brate. posebno sto se agonija produzava zbog cistog idiotizma i bezobrazluka. treba videti sta je australija napravila i prekopirati

A koliko ste dosadni kada već milion puta pretresenu tezu ponovo pominjete. Pa vec semo raspravljali koliko je zapravo nuznih radnika koji moraju da rade. I kako je nemoguce zatvoriti sve, i da bi virus negde tinjao, npr. polako preziveo u nekoj mnogoljudnoj drzavi i kako delimo granicu sa toliko zemalja, a za celokupnu evropu je jako nemoguce da se sva zatvori na taj nacin...

Australija ima srece da je izolovana, i sto je na vreme reagovala (max je 500 slucajeva dnevno, sto je na taj broj stanovnika kao 100injak slucajeva u srbiji, sto smo mi vec u martu prosle godine premasili) koje su mogli da trace-uju i sto su zabranili bilo kakva putovanja (osim povratka sopstvenih drzavljana, ali i oni moraju u karantine u hotele koje cuva vojska)...

Kako nijedna evropska drzava nije uspela isto? Kako nijedna americka drzava nije uspela isto?

Jedino razumno resenje su vakcine i to je to...

Edited by Spooky
  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...