Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

1 minute ago, Lancia said:

Taj 8.mart je i bio manje-vise jeftina manifestacija protiv VOX-a. U tom momentu niko nije razmisljao o virusu, vec da bude vidjen na skupu. Tako da i vlast i opozicja (osim VOX-a) pokusava na sve nacine da tu temu sto je moguce vise podbaci pod tepih.

 

To i kazem. Opak simbolicki argument u rukama VOXa. Sada je to prekriveno drugim stvarima, ali ce se vratiti kao talking point.

Link to comment
4 minutes ago, ToniAdams said:

Iskidala.

Bilo bi zgodno da naša ta neka struka pogleda ovo.

 

 

pretpostavljam da pomaze sto je i ona sama "struka". bese neki hemicar-naucnik?

Link to comment
1 hour ago, mlatko said:

izvini ali taj diskurs mi je potpuno neprikladan i sulud "žena zarazila..." "muž zarazio..." kao da se govori o nekom namernom trovanju. Razumem da je moguće (došla iz zaraženog grada u nezaraženu zonu, preležala virus ili dlično) ali ajde mi isključi da virus nije došao preko lekara/pekara/apotekara?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

pa valjda je jasno da cerka i sestra nije namjerno zarazila roditelje i rodjenog brata.

zena je virus pokupila u kafani koja predstavlja zariste zaraze u bl. 

Link to comment



pa valjda je jasno da cerka i sestra nije namjerno zarazila roditelje i rodjenog brata.

tako zvuči

zena je virus pokupila u kafani koja predstavlja zariste zaraze u bl. 

a ne mora da znači

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

makedonija danas rekord u registrovanima

 

107 registrovanih, 660 testova, 1 preminuo, 23 ozdravilo

 

ukupno: 1081, 10422, 46, 121

 

interesantno je da je gradonacelnik kumanova pozitivan na test (danas dobio rezultat), a juce imao sastanak sa predsednikom vlade ministrom zdravlja i jos dva ministra te su sada sva cetvorica u 14 dnevnoj izolaciji

imho, budalastina totalna ... test mu uradjen pre cetiri dana a ide po sastancima

pricest bila nije bilo mnogo ljudi po hramovima, ali je bilo ... na jednu kasicicu ... sacekajmo dve nedelje rezultate

jedan doktor u bitolju na facebooku zatrazio odgovornost zato sto je pacijent lezao 4 dana na internoj a sinoc stigao rezultat da je pozitivan

 

inace ... vanredno stanje produzeno za jos 30 dana ... tako da, mogu svi da mi se napuse kurca ... idu po sastancima i prenose virus, pustaju talibane da lizu jednu kasiku ... ne postuju protokole u zdravstvu ...  a cede neka sede kuci

Link to comment

to je razlika kada državi vodi neko sa podlogom u prirodnim naukama, za razliku od onih koji su završili neki pravni fax, koji su naučili da traže rupe u zakonu i da pregovaraju radi rešavanja problema, sa koronom nema pregovora a ni rupa koje se mogu iskoristiti :happy:

Link to comment

Što je skočio broj u Italiji? Za trećinu u odnosu na juče

 

e: sad gledam statistike, izgleda da je 20k+ testova na milion stanovnika mus da bi se stvari držale pod kontrolom

Edited by steins
Link to comment

Ona (Merkel) je bila “vukovac” i djak generacije u osnovnoj skoli i gimnaziji, diplomirala je fiziku, doktorirala u oblasti fizicke hemije. Ocigledno ne skodi kad drzavu vodi neko ko zaista razume to sto govori. To se kod nje ne vidi samo u ovoj situacij

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...