Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

Нових 31 заражено у РС, 90 укупно. У цијелој БиХ то је 124. Негдје је букнуло изгледа.

Link to comment
1 minute ago, Gricko said:

Horor

Očigledno su počeli masovno da testiraju. Bolje ovako da znaju na čemu su.

 

Nadam se da imaju dovoljno maski sa sve.

 

I ne vjerujem da će biti pakao. Vjerujem da sada barem NYC ima bolju sliku zaraženih.

 

Bolje tretirati ljude u ranoj fazi nego kada ih odma moraš priključiti na aparate. 

Edited by borris_
Link to comment
13 minutes ago, beeva said:

Inace taj karantin mi nije bas jasan. Godinama radimo sa dvije ogromne it firme, jedna Parma druga Kremona, proizvodnja i prodaja i sve im radi normalno, cak su poslovično mrljavi sad i vanredno spremni za isporuku. U Bresi gdje je dobar dio Bosanaca ogroman broj ljudi redovno radi.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 

Karantin se nije odnosio na firme, na posao se islo regularno. Tek od sutra stupaju na snagu zatvaranje I firmi koje nisu neophodne za funkcionisanje drzave. Ja i dalje nastavljam s Radom jer I dalje uvozimo maske.

Link to comment
Just now, Tsai said:

usa ce biti pakao na zemlji, nadam se da gresim

 

ne znam koliki su im zdravstveni kapacitetei, ali ne sumnjam da ce brzo da budu ~40k+ na dnevnoj bazi, gledajuci samo koliko stanovnika imaju u odnosu na italiju

ne verujem da su preduzeli ikakve mere brze od italije

Edited by cedo
Link to comment

la je jebo lud zbunjenog

 

jedno govori tramp, drugo guverner, trece gradonacelnik, svako svakog optuzuje a testova kompletnih nema dovoljno. 

 

a juce narod izmileo napolje...poludeli valjda sto su celu nedelju u kuci bili. meksosa i jevreja sa decom po targetu kao da je praznik. popizdela sam. 

 

nece ovde biti zariste jer smo rastrkani. mozda u downtown i long beach al sve ostalo su daleko manje zgrade nego u ny. sve su uglavnom do 3 sprata. 

 

mozda bi trebalo uvesti martial law totalni lockdown na dve nedelje, probati tako saseci u korenu.  

 

ma koliko ima dobrih ljudi, opet se nadje bezrazumna stoka, idiot, koji ti se usere u zivot jos vise

Edited by mustang
Link to comment

ne verujem da lazu

 

plus nam je preko dana suncano i toplo ako to nesto znaci

 

i da ponovim kod nas je stay home lockdown od proslog ponedeljka, nista ne radi osim prodavnica sa namirnicama

 

juce u whole foods (cekala sam red mozda 10tak minuta) ulazi se jedan po jedan i to kad neki kupac izadje. kao da sam sama bila u prodavnici. bilo je svega. 

a napolju su stavljene zute trake ako vidite na slici gde ljudi stoje. to je6ft udaljenost

7BD7A13C-6C2B-4D85-B8E7-9DAB972DBD56.jpeg

Edited by mustang
Link to comment
7 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Нових 31 заражено у РС, 90 укупно. У цијелој БиХ то је 124. Негдје је букнуло изгледа.

zato sto se gomila debila pristiglih sa skijalista i uopste iz inostranstva nije mogla strpiti jebenih 15 dana u kuci.

i danas ih jurca policija po gradu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...