Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

Nije umro. Seruje se video gde na nekoj konferenciji jedva stoji i preznojava se, i svi kazu da je pozitivan, ovi relevantni izvori.

 

Edit: e da ovaj gore tvit Mos sto je postavio

 

 

 

Link to comment
27 minutes ago, Radoye said:

 

Zapravo ovde kod mene kazu strucnjaci da je obrnuto, da nosenje masle povecava ucestalost dodirivanja lica jer je ljudi cesto namestaju i podesavaju...

eto ti sad, ima i to logike.  valjda bar ne dodirujes nos i usta.

 

svejedno, meni je veci problem sto mi nestaju zalihe maski od ranije  - imam bas bas gadnu alergiju na kucnu prasinu i grinje i mogla sam da cistim samo sa maskom, inace crknem od kaslja i nateknem, i pored uredne svakodnevne terapije. 

 

jednom sam tako otvorila vrata kuriru post ekspresa, u svojoj uobicajenoj eklekticnoj odevnoj kombinaciji za ciscenje, rascupana i sa maskom.

posle je poceo strajk u posti. 

 

Link to comment

Al ti mozda pobije ostala sranja u organizmu pa mu bude lakse da se izbori :)

 

BTW, neki interni izvori pricaju da ima 7 slucajeva Corone u Kamenici. Navodno nece vlas da objavi. Verovatno 1% verovatnoca da je tacno. 

Link to comment
16 minutes ago, Jumanji said:

Znaju oni mnogo, nalrkas se i svi se razbeze, pa da i nema virusa.

cuj razbeze, ujutru u maksiju u redu s penzionerima, odnos konzumenti : apstinenti - 7:2.

stipa za oci, uvlaci se u odecu, sliva se na pod, oni nista, caskaju ko na balkonu alpskog sanatorijuma.

Link to comment
1 hour ago, Aleksija said:

jednom sam tako otvorila vrata kuriru post ekspresa, u svojoj uobicajenoj eklekticnoj odevnoj kombinaciji za ciscenje, rascupana i sa maskom.

posle je poceo strajk u posti. 

 

image.png.e6f5c4ee3f67692390842e6ab0256684.png

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...