Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

Na konferencijama nema slobodu u izrazavanju, malo zbog Fed virusa "gledam svoja posla", a to po pravilu znaci da se sa necim ne slaze ili ne zeli da se zameri, sto je skroz ok, a malo i zbog cinjenice da je do pre par godina njegov engleski bio kriminalan. Sada je vec bolja situacija smile.png

Moj omiljeni, proslogodisnji klip iz Rima [emoji38]




Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Gresis, Nadal ima itekako misljenje o svemu, na iznenadjenje mnogih veoma promisljeno i kriticko. U odnosu na Novaka, nebo i zemlja.


might be. ono sto mogu da ga čujem na konferencijama je vrlo tanko. možda je do njegovog engleskog. 

Link to comment
7 minutes ago, Ros said:


might be. ono sto mogu da ga čujem na konferencijama je vrlo tanko. možda je do njegovog engleskog. 

Na konferencijama su uglavnom ista pitanja, nije Rafa u fazonu Zvereva i Novaka da dzaka do besvesti s novinarima.

Link to comment

Andrej "bve" Rubljev

Od kada je rutinski dobio Krajinovica na DC 2019 ,nedugo  nakon sto je kraji bio finalista na intrum sthlm open i dobar otpor pruzao Shapovalovu, vidno je bilo da je u pitanju igrac koji je nadaren za sport i uz to igra s prilicno visokim fokusom.

Ovogodisnji uspon zbog navedenog nekima nije iznenadjenje.

Link to comment

Koliko sam zakljucio gledajuci ga do sad, deluje mi kao slabija verzija prajm Mareja, mahom samo odlicna defanziva i vracanje do iznemoglosti. Mlad je jos uvek ali mislim da nece napraviti neku silnu karijeru cak ni kad se ova trojica povuku.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

BOTE koji luzer Krajinović, imao 5:0 u TB prvog i ispustio 7 set lopti a drugi set 6:1 od penzionera Lopeza koji jedva disao krajem prvog i izvlačio se servisom... neće nikad osvojiti turnir Filip


Sutra Kecman protiv Milmana koji je juče osvojio Astanu pobedom nad Mannarinom s kim igra Lajović [emoji38]

Đere izgleda upao kao LL protiv Andersona koji je prekjuče predao Rubljovu u Beču


Link to comment

Od svih pobrojanih nasih tenisera, verovatno ce samo Laslo proci dalje. 

Kecmanovic i Lajovic igraju skandalozno. Za Krajinovica nemam reci. On kao da igra samo toliko da uzme kintu za prvo kolo, pa koliko god da je, neka kaplje.

Link to comment



Od svih pobrojanih nasih tenisera, verovatno ce samo Laslo proci dalje. 



Nadam se suprotnom [emoji38]

Laslo predao krajem prvog seta a Duci se još drži u prvom (5:5)

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...