Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

13 minutes ago, Mos said:


Marej je jednu utakmicu sjajan onda dve utakmice kao da je dosao direktno iz striptiz kluba. Malone je jezivo uporan sa losim rotacijama i insistoranjem da igra 11 igraca. Traze mu da igra MPJ a on je bas sve sto on ne podnosi kod igraca. Usrao je TC sa igranjem svaku cetvrtu utakmicu kad mu treba da ustopuje necijeg beka pa ga opet zaboravi u narednih dve. Najvise im trenutno treba da se oslobode dva do tri igraca koji nemaju buducnost u timu za pika i skrate rotaciju pa makar igrao MPJ 15 minuta.

tacno je sve sto si rekao...samo bih dodao da treba da trejduju neki paket igraca i dovedu Holideja...oni su u win-now modu, ne trebaju im pikovi nego neko ko moze da bude poslednji deo slagalice za sampionski tim

 

Sve sam blizi tome da mi ne bi bilo zao da trejduju Dzamala...na mestu max contract igraca prosto mora da bude neko ko je i kvalitetniji i konzistentniji...na stranu sto je on i dalje jako mlad, prosto proci ce im prozor za napad na finale dok on prokine i sazri

Link to comment
25 minutes ago, 1n54jd3r said:

tacno je sve sto si rekao...samo bih dodao da treba da trejduju neki paket igraca i dovedu Holideja...oni su u win-now modu, ne trebaju im pikovi nego neko ko moze da bude poslednji deo slagalice za sampionski tim

 

Sve sam blizi tome da mi ne bi bilo zao da trejduju Dzamala...na mestu max contract igraca prosto mora da bude neko ko je i kvalitetniji i konzistentniji...na stranu sto je on i dalje jako mlad, prosto proci ce im prozor za napad na finale dok on prokine i sazri

Oni ce taj prozor imati 10 godina. Najgora moguca stvar koju mogu da urade je trejduju core igraca.

Link to comment
3 hours ago, Fins fleet said:

Oni ce taj prozor imati 10 godina. Najgora moguca stvar koju mogu da urade je trejduju core igraca.

zadovoljan si kako se Dzamal razvija do sada i svidja ti se ono sto prikazuje? ili vidis u njemu neki sjajan potencijal? Npr, ekipe koje ozbiljno napadaju titulu obicno imaju makar 2 all star igraca (all star nije neki sjajan pokazatelj, znam)? ko je taj drugi all star u Denveru?

Link to comment
5 hours ago, 1n54jd3r said:

tacno je sve sto si rekao...samo bih dodao da treba da trejduju neki paket igraca i dovedu Holideja...oni su u win-now modu, ne trebaju im pikovi nego neko ko moze da bude poslednji deo slagalice za sampionski tim

 

Sve sam blizi tome da mi ne bi bilo zao da trejduju Dzamala...na mestu max contract igraca prosto mora da bude neko ko je i kvalitetniji i konzistentniji...na stranu sto je on i dalje jako mlad, prosto proci ce im prozor za napad na finale dok on prokine i sazri

win now???

pa jedini igraci Denvera u primeu su Barton i Plumlee. i Millsap je blizi peMziji nego primeu. Jokic je 24, Murray 22, Harris 25. i izuzev Millsapa i Plumleeja, svi ostali imaju jos bar 2 godine ugovora. oni su sve samo ne win now tim.

mislim, super bi bilo kada bi Pelicansi pristali na Beasleya i Juancha za Holidaya, ali nece. a davati Murraya je suludo. a poslednji deo slagalice je MPJ, samo sto to ne moze biti ove godine. pre ce biti za 2 godine ukoliko Jokic, Murray i MPJ naprave dodatni iskorak napred

Link to comment

Tačno me je sramota Srba koji komentarišu Denver po internetu, drugi ljudi se sprdaju sa raznim idiotima koji su navikli na domaće blato, pa slične priče prebacuju i tamo i psuju igrače, Melouna, protivnike... Odvratno.

 

Marej puni 23 za manje od dva meseca, Jokić 25, Geri 26, MPJ ima 19... Denver ima i vremena i igrače koje može da spakuje u sasvim dobar trejd koji bi doneo neku zvezdu ili makar igrača koji bi bio bolji od svih Denverovih uključenih u taj paket, tako da će sve to biti dobro ako nastave pametno da rade.

Link to comment

Možda nekada, ali danas, u ligi u kojoj bekovi za 18 ppg dobijaju max ugovore :isuse:, sve je na mnogo kraćem užetu i timovi se grade s mnogo manje strpljenja.  Možda grešim, ali takav mi je utisak.

Link to comment

Brogdon se taman oporavio i startovao.. izdrzao 8min i ponovo povredio jbt

S druge strane, spominje se moguci povratak Oladipa u januaru :)

 

Green opet hvalio "Smajlija"

Link to comment

Rekoh u predsezoni da su potencijalno iznenadjenje , i da ce biti zanimljivi za gledanje on i Sabonis u tandemu..

Link to comment
10 hours ago, 1n54jd3r said:

zadovoljan si kako se Dzamal razvija do sada i svidja ti se ono sto prikazuje? ili vidis u njemu neki sjajan potencijal? Npr, ekipe koje ozbiljno napadaju titulu obicno imaju makar 2 all star igraca (all star nije neki sjajan pokazatelj, znam)? ko je taj drugi all star u Denveru?

Nijedno od toga.. ono sto je bitno je da oni kao ekipa odlicno funkcionisu, on I Jokic se kontaju. Murrayevi statsi me ne zanimaju previse.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...