Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Ja bih rado komunicirao sa tobom, samo ne znam sa kojim od ove dvojice.

 

 

29 minutes ago, zorglub said:

Čekaj, da li ćeš realno poentu da gradiš na tome što je čovek Argentinac? :laugh:

 

Uglavnom, ok je Kampaco i treba da proba NBA. Jedan Kalderon je bio upotrebljiv backup kec do koje, trideset osme?

 

52 minutes ago, zorglub said:

Što volim taj uopšteni 90s narativ o mekanim Evropljanima bez odbrane. Zaboravilo se četvrtfinale prošle godine?

Link to comment
25 minutes ago, zorglub said:

 

Da se šutira u dupe s ovom ponudom, od ovog tima.

jbg, jeste da

posebno ako se uzme u obzir da je ekipa kandidat za titulu i sve ovo sa kovidom gdeje vise nego izvesno da ugovori nece biti veci

 

 

sa druge strane, on ima 28 godina, ovo mu je izvesno poslednji velik nba ugovor, a sutra moze biti trejdovan ili se milvoki raspasti

Link to comment

nikad mi nece biti jasni ljudi koji bi radije igrali za 18M u krsh ekipi, nego za 15M u ring contenderu.

 

da me je neko prekjuce pitao, ruku bih stavio u vatru za Bogdana - da je bas on taj kojem 2-3 miliona ne znaci nista u tom smislu.

ali, kao sto vidimo...

Edited by Djuro
Link to comment
1 minute ago, Djuro said:

nikad mi nece biti jasni ljudi koji bi radije igrali za 18M u krsh ekipi, nego za 15M u ring contenderu.

 

da me je neko prekjuce pitao, ruku bih stavio u vatru za Bogdana - da je bas on taj kojem 2-3 miliona ne znaci nista u tom smislu.

ali, kao sto vidimo...

Nije 2-3, nego 12-13...

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Djuro said:

nikad mi nece biti jasni ljudi koji bi radije igrali za 18M u krsh ekipi, nego za 15M u ring contenderu.

 

da me je neko prekjuce pitao, ruku bih stavio u vatru za Bogdana - da je bas on taj kojem 2-3 miliona ne znaci nista u tom smislu.

ali, kao sto vidimo...

pa nije 2-3, toliko je razlika godisnje u ukupnom iznosu ugovora to je daleko vise (nisam siguran dal i atlanta nudi ugovor  na 4 godine)

 

i pitanje je da li ce milvoki biti kandidat za titulu za 2,3 godine i da li ce bogdan uopste biti i tad u ekipi

sa druge strane ne bih se kladio da atlanta nece biti u toj poziciji kroz 2,3 godine ako uopste zavrsi i ostane kod njih

 

svakako bi bilo lepo videti bogdana u ovakvom milvokiju sa ozbiljnom ulogom, ali jbg skroz je razumljivo i ako zeli 12m$ bruto vise na racunu

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Nije 2-3, nego 12-13...

 

 

 

na cca 100M (fener, sac ugovor + ovaj)?

peanuts.

radije bih uzivao u onome sto volim (=pobedjivao) za X, nego gubio sa grupom luzera za 1.13X.

gde je X=>100 miliona usd.

al' svako je kovac svoje srece.

Link to comment

Kako je rekao Zach Lowe, tu Atlantu koriste agenti kao leverage u pregovorima, svi zivi se povezuju sa Atlantom.

 

A inace mnogo volim ovo odricanje od tudjih para. 

Edited by Joe D
  • +1 7
Link to comment
7 minutes ago, Djuro said:

 

na cca 100M (fener, sac ugovor + ovaj)?

peanuts.

 

ma cca 500 miliona :thumbup:

u je Kingsima zaradio oko 35 miliona i bio je još 4 sezone u Fenjerbačkoj gde je zaradio možda još 3-4-5 miliona.

net income mu je oko 20ak miliona.

Link to comment
1 minute ago, omiljeni said:

u je Kingsima zaradio oko 35 miliona i bio je još 4 sezone u Fenjerbačkoj gde je zaradio možda još 3-4-5 miliona.

 

 

tako je, 

35+3/4/5+60 (ovaj sto treba da potpise) =100

 

a to koliko je ostalo net, ili koliko je potrosio, nema nikakve veze sa ovom pricom.

Link to comment

Polako, pitanje je da li je Bogdan uopste odbio Bakse ili je to narativ da bi se izbegle pizdarije sa ligom, mislim da bi sve tri strane bile zadovoljne tim trejdom.

Zrtveno jagnje u celoj prici je Iljasova koji je ostao bez poslednje negarantovane godine ugovora. Baksi nisu hteli da iskoriste opciju, a Kingsi bi, pa mozda hteli mozda ne, ko zna.

Edited by goofs
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Djuro said:

 

tako je, 

35+3/4/5+60 (ovaj sto treba da potpise) =100

 

a to koliko je ostalo net, ili koliko je potrosio, nema nikakve veze sa ovom pricom.

 

aha ok, prevideo sam to što si pisao u zagradi.

a net možda tebi nema veze sa pričom, ali je to jedino što zanima Bogdana ili bilo kog drugog igrača.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...