Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

30 minutes ago, theanswer said:

Ne mogu uopšte da pregovaraju sa njim do početka fa

 

a? :blink: zezaš me?

 

btw, nevezano za ovaj konkretan slučaj, koji je razlog što još uvek nije počeo fa? valjda je logično da na početku sezone odmah krene i free agency i trade period. ovo nema nikakvog smisla. 

 

p.s.

sad sam nabrzaka pogledao šta se desilo i nešto tu smrdi do neba. ovako na prvu loptu, najsumnjiviji mi je #TeamBogdan

Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

 

a? :blink: zezaš me?

 

btw, nevezano za ovaj konkretan slučaj, koji je razlog što još uvek nije počeo fa? valjda je logično da na početku sezone odmah krene i free agency i trade period. ovo nema nikakvog smisla. 

 

p.s.

sad sam nabrzaka pogledao šta se desilo i nešto tu smrdi do neba. ovako na prvu loptu, najsumnjiviji mi je #TeamBogdan

Kako ti je tacno sumnjiv Bogdan? Tj ako ti je on sumnjiv onda su po defaultu sumnjivi I Bucksi, jer ako je on pregovarao morao je sa nekim da pregovara.

Link to comment
17 minutes ago, Bogotac said:

Sumnjiv je jer Atlanta navodno nudi 18 po godini,Milvoki 15.

pa ok, za ukupno 12milki verovatno bi se vecina odrekla borbe za titulu...bojim se da ce Atlanta da dovede onda makar jednog izmedju Bogdana i Grenta ako ne i obojicu

Link to comment
6 hours ago, Time Crisis said:

 

Za klupu je možda i bolji od Morisa. Teodosić je stalno vukao neke povrede plus se i sam vukao po terenu, ovaj deluje kao da ima mlazni motor u dupetu.

Hebo ih Kampaco, to je katastrofa. 

Pored svih problema u odbrani, sad ce jos morati i da pokrivaju midžeta od 180cm.

Da bi dobili - šta?

Edited by Djuro
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Djuro said:

Hebo ih Kampaco, to je katastrofa. 

Pored svih problema u odbrani, sad ce jos morati i da pokrivaju midžeta od 180cm.

Da bi dobili - šta?

 

Morisa pod ugovorom imaju još ovu sezonu, posle je UFA, ne znam jel planiraju da ga plate (a neće više biti jeftin) ili će ga spakovati u neki trejd

Link to comment
2 hours ago, Djuro said:

Da bi dobili - šta?

 

Igranje sa drugom postavom 7 do 10 minuta po tekmi. Nebitan je on, al' ako ostane Plamli (a sve ukazuje na to da ce ostati) we riot. 

Link to comment

Čekaj, da li ćeš realno poentu da gradiš na tome što je čovek Argentinac? :laugh:

 

Uglavnom, ok je Kampaco i treba da proba NBA. Jedan Kalderon je bio upotrebljiv backup kec do koje, trideset osme?

  • Haha 1
Link to comment
On 19.11.2020. at 1:35, theanswer said:

hm, zanimljivo je kako se otprilike desilo možda 5 puta u 5 godina da se neki deal izjalovi ovako.. a 2 puta su to bjelica i bogdanović koji imaju istog menadžera


3 puta, taj lik je i menadzer Markusa Morisa koji je onomad u poslednjem trenutku ispalio Spurse i otisao u NYK. Spursi su zbog tog deala prethodno pustili Bertransa kog sada juri pola lige.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...